Reklama
Reklama

Bestsellery Empiku 2022: Sensacja na gali. Patrycja Markowska pierwszy raz po rozstaniu! Ojciec jej synka już ma inną!

Patrycja Markowska niespodziewanie pojawiła się na gali Bestsellery Empiku 2023. Wokalistka sporo ostatnio przeszła w życiu prywatnym. O jej burzliwym rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim huczało od plotek, aż tu nagle gruchnęła wiadomość, że aktor ma już nową kobietę? Jak to wszystko zniosła córka lidera Perfectu? Wygląda na to, że i ona postanowiła zacząć nowe życie, choć do niedawna - jak opowiadała - zdarzało jej się płakać w poduszkę.

W  życiu prywatnym Patrycji Markowskiej w ostatnich miesiącach działo naprawdę sporo. Media o jej rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim rozpisywały się już od jakiegoś czasu. 

Początkowo wydawało się, że ich związek udało się uratować. Rodzice Filipa poszli na terapię, która miała przynieść efekty. Nie na długo, bo Markowska i Kopczyński ponownie się rozstali. 

Para raczej już do siebie nie wróci, gdyż aktor zdążył już związać się z nową kobietą, którą okazała się pisarka Klaudia Kardas. Ta przyznała niedawno, że faktycznie są razem i z Kopczyńskim jest bardzo szczęśliwa. 

Reklama

Markowska pierwszy raz po rozstaniu

Patrycja Markowska tymczasem ani słowem nie wspominała na temat byłego partnera, z którym doczekała się syna. Parę miesięcy temu w rozmowie z nami stwierdziła jednak, że czasem "zdarza jej się płakać w poduszkę".

Wygląda jednak na to, że i Patrycja w końcu postanowiła zacząć nowe życie. Przestała łkać w poduszkę i ruszyła na podbój ścianek. Wielkim zaskoczeniem było jej pojawienie się na gali Bestsellery Empiku 2023.

Gwiazda zadała szyku na ściance, pozując w hipisowskich dzwonach i sztruksowej kurtce, w której pojawiła się niedawno w śniadaniówce. Do tego dobrała torebkę z ćwiekami. Uwagę wszystkich zwracał jednak przede wszystkim uśmiech na jej twarzy. 

Wygląda na to, że i ona uporała się już po rozstaniu. Czy to czas na nowego faceta?

Zobacz również:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy