Reklama
Reklama

Ben Affleck zaatakował innego aktora na planie. Mąż J.Lo nie wytrzymał

Ben Affleck (49 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów na świecie. O gwiazdorze zrobiło się znowu głośno, ponieważ poślubił niedawno J.Lo. Aktor w tym stresującym czasie jednak nie wytrzymał psychicznie i na planie nowego filmu zaatakował swojego współpracownika.

Ben Affleck w miniony weekend pojął za żonę Jennifer Lopez. To prawdziwa historia miłosna, ponieważ pierwszy raz zakochani zaczęli się ze sobą spotykać w 2002 roku. Po kilku miesiącach piosenkarka dostała od aktora pierścionek zaręczynowy. Narzeczeni odwołali jednak całą ceremonię. Po ponad dwudziestu latach znowu do siebie wrócili.

Ben Affleck atakuje współpracownika

Tuż przed samym ślubem z Lopez Bez był uczestnikiem pewnego zdarzenia. Okazuje się, że aktor zaatakował swojego kolegę z planu. Wyraźnie widać, że stres przejął nad nim kontrolę. W sieci pojawiło się nagranie z całego zdarzenia, które nie przedstawia Bena w zbyt dobrym świetle.

Reklama

Ben Affleck - kariera

Ben Affleck urodził się 15 sierpnia 1972 roku w Berkeley. Zadebiutował na ekranie w roli Tommy’ego w dramacie "Ciemny koniec ulicy". W 1992 roku Affleck i Matt Damon współpracowali nad scenariuszem zatytułowanym "Buntownik z wyboru".

W 1999 roku został wybrany jako jeden z najpiękniejszych ludzi świata przez czytelników magazynu "People". Odniósł sukces filmem "Operacja Argo" i zdobył Złoty Glob i nagrodę BAFTA dla najlepszego reżysera oraz Złoty Glob, BAFTA i Oscara dla najlepszego filmu, a także Césara dla najlepszego filmu zagranicznego. Wcielił się w komiksową postać Batmana w adaptacji komiksów DC Comics pod tytułem "Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości", zdobywając Złotą Malinę w kategorii najgorsza ekranowa para z Henrym Cavillem.

W 2002 roku zaczął spotykać się z aktorką i piosenkarką Jennifer Lopez. Media nazwały parę Bennifer. W listopadzie 2002 roku ogłoszono ich zaręczyny. Mieli pobrać się 12 września 2003 w Santa Barbara, jednak uroczystość została odwołana na kilka dni przed rozpoczęciem. 20 stycznia 2004 roku media ogłosiły oficjalnie rozstanie pary.

29 czerwca 2005 roku poślubił aktorkę Jennifer Garner, z którą ma dwie córki: Violet Anne i Seraphinę Rose Elizabeth oraz syna Samuela Garnera. W czerwcu 2015 roku ogłosili, że są w separacji. Rozwiedli się 4 października 2018 roku.

Zobacz też:

Jan Englert samotnie pije drinka w Juracie. W tym roku nie będzie zdjęć Ścibakówny w bikini?

Andrzej Duda szaleje na skuterze wodnym. Prezydent w formie?

Aleksandra Kwaśniewska pokazała rodzinną posiadłość. Co za luksus

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy