Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska pokazała rodzinną posiadłość. Co za luksus

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie. 41-latka prowadzi "Miasto Kobiet" i dzięki temu może pochwalić się całkiem sporą grupą wiernych fanów. 41-latka postanowiła niedawno wykorzystać wakacyjny okres i wybrać się na Mazury do rodzinnej posiadłości.

Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem Kubą Badachem postanowiła wybrać się do rodzinnej posiadłości, która znajduje się na Mazurach. Okazałą willą dziennikarka pochwaliła się na swoim instagramowym koncie, gdzie obserwuje ją ponad 290 tysięcy osób.

Aleksandra Kwaśniewska chwali się pięknym domem na Mazurach

Wakacyjny czas Aleksandra Kwaśniewska postanowiła spędzić w rodzinnej posiadłości, która znajduje się na Mazurach. Dziennikarka pojechała tam w towarzystwie ukochanych rodziców oraz męża. To właśnie tam cała czwórka spędza aktywnie czas. Najczęściej pływają motorówką lub spacerują ze swoimi czworonogami.

Reklama

Kwaśniewska bardzo chętnie pokazuje okazałą willę na swoim instagramowym koncie. Dom robi wrażenie, budynek został zbudowany z czerwonej cegły, z przodu porasta go zielony bluszcz. Drzwi wejściowe zostały wykonane z charakterystycznego dla stylu rustykalnego drewna. Wokół willi znajduje się dużo drzew i krzewów, które doskonale ochraniają przed słońcem.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona zdjęciem pięknego domu Kwaśniewskiej.

Zobacz też:

Marcin Hakiel broni Aleksandry Kwaśniewskiej. "Jeśli ktoś ma problem, zapraszam do kontaktu"

Marcin Hakiel ujawnia powód rozstania z Kasią Cichopek. W sieci burza i lincz na aktorce

Kwaśniewska wspomina incydent podczas wizyty Elżbiety II. "To był najbardziej przerażający moment"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy