Reklama
Reklama

Andrzej Duda szaleje na skuterze wodnym. Prezydent w formie?

Andrzej Duda (50 l.) znany jest z tego, że chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Prezydent, korzystając z pierwszych tygodni wakacji, postanowił wybrać się do Juraty, gdzie został przyłapany na skuterze wodnym.

Andrzej Duda po gorącym okresie w pełnieniu swojej funkcji postanowił nieco odpocząć i wybrał się do Juraty. To właśnie w tym nadmorskim mieście znajduje się letnia rezydencja Prezydenta RP. Na 150 hektarowej działce są aż dwie luksusowe wille, kort tenisowy, sauna, a także basen czy siłownia. Duda może się tu także cieszyć prywatnym pomostem oraz lądowiskiem dla helikopterów.

Andrzej Duda szaleje na skuterze wodnym

Andrzej Duda został niedawno przyłapany przez fotoreporterów podczas jazdy na skuterze wodnym. Okazuje się, że 50-latek uwielbia wodne szaleństwa. Na zdjęciach fotografów można zobaczyć, że głowa państwa była doskonale przygotowana do tego typu rozrywek. Okulary przeciwsłoneczne, kombinezon oraz kamizelka z pewnością zapewniły odpowiednią ochronę.

Reklama

Prezydent nie szalał sam. Okazuje się, że o jego bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy patrolowali teren wodny. Z kolei na lądzie obecni byli ochroniarze 50-latka.

Zobacz też:

Hanna Lis oburzona postawą Andrzeja Dudy. Zażartował z ukraińskich Romów

Tajemnica bransoletek Andrzeja Dudy rozwiązana! "To osobisty drobiazg"

Agata Duda zabrała głos w sprawie wojny w Ukrainie. Zełenski jest dumny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy