Reklama

Reklama

Reklama

Ben Affleck nie przykłada się do wychowania syna? 10-latek siedział za kierownicą Lamborghini i miał stłuczkę!

Ben Affleck (49 l.) zestresował się w salonie luksusowych samochodów, gdzie razem z ukochaną Jennifer Lopez oglądali superbryki. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznej sytuacji. Jego 10-letni syn, który usiadł za kierownicą Lamborghini, spowodował stłuczkę z BMW, które stało tuż obok. Na szczęście, para szybko mogła kontynuować zakupy.

Syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę

Ben Affleck wybrał się w niedzielę do salonu luksusowych aut w Los Angeles. Na swoją męską wyprawę zabrał 10-letniego synka Samuela i ukochaną Jennifer Lopez. We trójkę oglądali auta najwyższej klasy, których ceny mogą przyprawić o dreszcze.

W pewnym momencie aktor niewystarczająco przypilnował syna, gdyż ten usiadł za kierownicę Lamborghini i doszło do stłuczki. Chłopiec wrzucił bowiem wsteczny i wjechał w przód auta zaparkowanego tuż za nim, a padło na ekskluzywne białe BMW.

Reklama

Na szczęście, żadne z aut nie zostało uszkodzone, a dealer samochodowy nie rości sobie prawa do odszkodowania.

Ben Affleck: Stłuczka w salonie samochodowym zadziałała na korzyść aktora?

Salon z Los Angeles wciąż liczy, że uda mu się nawiązać współpracę z Affleckiem i Lopez. Ponadto pracownik salonu w rozmowie z TMZ przyznał, że część winy za ten niefortunny wypadek salon bierze na siebie.

Dealer trzyma również kciuki za to, że spotka jeszcze sławną parę w swojej placówce. Ze swojej strony zapewnił wszystko, by po tym stresującym zajściu w przyjemnej atmosferze mogli kontynuować przeglądanie aut.

Miejmy nadzieję, że jego dobroduszność popłaci.

Zobacz też:

Skiba bezlitośnie o Górniak i jej kosmicznych teoriach: "Czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu"

Viki Gabor wystąpiła na scenie z mamą. Tego nikt się nie spodziewał

Ola Ciupa w skąpym bikini! Wybrała specjalnie taki krój?

G7. USA: Przekażemy Ukrainie zaawansowany system obrony powietrznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy