Reklama
Reklama

Beata Kozidrak jest dumna z córki! Mało kto wie, czym się zajmuje

Beata Kozidrak (60 l.) nieraz przekonała się, że rodzina to największy w życiu skarb. Od lat współpracuje zawodowo z córką Katarzyną, a niedawno także i z młodszą pociechą Agatą. Tygodnik ujawnia, za co tak naprawdę odpowiedzialna jest córka Beaty.

Beata Kozidrak nigdy nie kryła, że kontakty z jej córkami są dla niej najważniejsze. Zaczynając współpracę zawodową z córką Kasią, bała się, że ich relacje mogą się pogorszyć. 

Czarny scenariusz na szczęście się nie ziścił, a kontakt między nimi jeszcze bardziej się umocnił. Kasia od lat śpiewa w chórkach Beaty. 

Niedawno do zespołu diwy dołączyła także jej młodsza pociecha Agata. Do tej pory zajmowała się rozwijaniem swojej marki modowej. Jak donosi "Na żywo", Agata jakiś czas temu otworzyła sklep w Lublinie, a także zaczęła sprzedawać ubrania w internecie.

Reklama

"Ma wyczucie smaku, często proponowała mamie kreacje na scenę" - czytamy w "Na żywo".

To właśnie córka Kozidrak doradza artystce w doborze kreacji. Diwa zawsze wygląda zjawiskowo, często eksponując swoje długie nogi. Teraz już wiadomo, czyja to zasługa.

"Czuję się bardzo dobrze w strojach wybranych przez nią. To moja córka, zna mnie jak nikt inny" - mówi tygodnikowi Beata.

Agata szybko została dyrektorem artystycznym w zespole Kozidrak, dlatego ostatnio nie odstępuje jej na krok. Z powodu pandemii koronawirusa była zmuszona zamknąć swój sklep, dlatego teraz ma okazję w pełni oddać się obowiązkom związanych z wizerunkiem mamy.

Niewykluczone, że w przyszłości to właśnie młodsza córka Beaty zostanie jej menadżerem. Podobno świetnie czuje się w roli organizatorki i potrafi negocjować stawki z partnerami biznesowymi.

Wiedzieliście, że córka gwiazdy jest odpowiedzialna za sceniczne kreacje Beaty?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy