Reklama
Reklama
Tylko u nas

Beata Kozidrak bez tego nie zacznie występu. Wszystko wyjawiła [POMPONIK EXCLUSIVE]

Beata Kozidrak (62 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. Wokalistka już niedługo wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Ostatnio zdradziła nam, bez czego nie rozpocznie swojego występu. Odpowiedź może was nieźle zaskoczyć.

Beata Kozidrak jak na prawdziwą diwę przystało, ma swoje wymagania. Artystka jakiś czas temu zdradziła nam, co musi znaleźć się w jej garderobie. Niektóre gwiazdy w tej kwestii potrafią mieć prawdziwe zachcianki. Lista riderów artystów, czyli rzeczy, które muszą zostać spełnione, aby wokalista wyszedł na scenę, potrafi być naprawdę długa.

Beata Kozidrak wyjawiła, bez czego nie zacznie występu

Beata Kozidrak wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023. Na scenie obok niej pojawią się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Na koncercie będzie obecna Maryla Rodowicz, Ralph Kamiński czy Bryska.

Reklama

Znana 62-latka udzieliła nam niedawno wywiadu, w którym wyjawiła, bez czego nie wyobraża sobie swojej garderoby. Na początku Beata nie chciała nam tego powiedzieć. Jej menadżerka nie gryzła się jednak w język i wszystko wyśpiewała.

"To jest wszystko, słuchajcie obostrzone umowami. To jest tajna sytuacja" - powiedziała Beata.

Z oddali było jednak słychać, że ktoś powiedział, iż w garderobie u Beaty Kozidrak nie może zabraknąć owoców. Wychodzi więc na to, że gwiazda nie ma wysokich wymagań.

Ile zarobią gwiazdy na Sylwestrze Polsatu?

Z informacji, których dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, wynika, że najbardziej znane nazwiska zgarną prawdziwe fortuny podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Według naszych ustaleń zgarnie aż 150 tysięcy złotych. Doda ma ponoć zarobić 100 tysięcy złotych, z kolei Beata Kozidrak przytuli około 150 tysięcy złotych. Najmniej ma dostać Cleo, która za zaśpiewaniu kilku swoich piosenek otrzyma mniej niż 100 tysięcy złotych.

Sylwester Polsatu: Kto wystąpi? Gdzie oglądać?

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie zobaczymy też: Dawida Kwiatkowskiego, Anię Dąbrowską, Michała Wiśniewskiego oraz zespoły Enej, Lemon, Lady Pank czy Feel.

Sylwestra Polsatu poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski.

Sylwestrowa Moc Przebojów wystartuje 31 grudnia o 20:00 i będzie można ją oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.


Zobacz też:

Doda jako seksowna żona Mikołaja wygina się przy wigilijnym stole... z cateringu. Sprytnie?

Doda i Maryla Rodowicz posprzeczały się podczas próby. Poszło o... okulary?

TVP kpi z Polaków? Nowa "gwiazda" Sylwestra Marzeń za Mel C wywołała masę żartów w internecie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy