Reklama
Reklama

Bartek Jędrzejak oburzony zadaniami domowymi ósmoklasistów! "To nie podstawówka, a doktorat!"

Bartek Jędrzejak to znany pogodynek stacji TVN. Gwiazdor ostatnio coraz częściej wypowiada się publicznie na ważne dla siebie tematy. Ostatnio poruszył kwestię zadań domowych, zadawanych w podstawówce. "To nie podstawówka, a k***a doktorat!" - oburzył się prezenter.

Bartek Jędrzejak robi karierę jako prezenter TVN. Gwiazdor uważany jest za jedną z najsympatyczniejszych twarzy stacji. Pracując jako pogodynek, sam o sobie mówi, że jest "słonecznym człowiekiem".

Prezenter coraz chętniej wypowiada się w mediach społecznościowych na ważne dla siebie tematy. Ostatnio podzielił się ze swoimi fanami i fankami przemyśleniami na temat pracy domowej zadanej ósmoklasistom.

Reklama

Bartek Jędrzejak oburzony zadaniem domowym ósmoklasisty

Gwiazdor TVN na Instagramie zrelacjonował, jak odrabia zadania domoweBartek Jędrzejak pomagał ósmoklasiście w lekcjach z geografii. Prezenter oburzył się stanem polskiego szkolnictwa. Uważa, że zadania są poważnie niedostosowane poziomem do uczniów.

Bartek Jędrzejak o polskim szkolnictwie

Celebryta postanowił również podzielić się przykładowymi zadaniami, które zostały zadane. Wśród nich znalazły się takie zagadnienia, jak: znaczenie warunków przyrodniczych i czynników społeczno-kulturalnych w tworzeniu nowoczesnej gospodarki Japonii czy wskazanie źródeł konfliktów zbrojnych i terroryzmu na Bliskim Wschodzie.

Bartek Jędrzejak stwierdził, że takie zadania skierowane dla 14-latka są zdecydowanie za trudne. Współczuje wszystkim rodzicom, którzy muszą pomagać swoim dzieciom w lekcjach.

Zobacz także: 

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Młynarska o szczepieniach na COVID-19! "Ja tam chcę żyć"

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Jędrzejak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy