Reklama

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan żyje w luksusie. Pokazała, jak wygląda jej apartament

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) chwali się swoim luksusowym apartamentem. Aktorka, która niedawno przeprowadziła się z domku pod Warszawą do samego centrum stolicy, nie może się nacieszyć nowym gniazdkiem. Celebrytce niczego nie brakuje. Każde z pomieszczeń ocieka przepychem.

Barbara Kurdej-Szatan: mieszkanie

Choć Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą bardzo poważny kryzys wizerunkowy, można odnieść wrażenie, że jej finanse zupełnie nie ucierpiały na skutek utraty pracy w Telewizji Polskiej oraz zakończenia współpracy z jednym z operatorów sieci komórkowej. Aktorka wiedzie życie o jakim marzy każdy. Na co dzień otacza się luksusem, który dla większości ludzi jest poza zasięgiem.

Reklama

Jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną postanowiła przeprowadzić się do stolicy. Domek, mieszczący się poza miastem zamieniła na ekskluzywny apartament w centrum miasta. To dość nietypowe rozwiązanie, bowiem przeważająca większość celebrytów przenosi się na wieś lub na peryferie miasta, aby tam odpocząć od zgiełku. Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan ma całkowicie odmienne upodobania, ponieważ życie w spokojnej okolicy zamieniła na stołeczną wrzawę.

Barbara Kurdej-Szatan żyje w luksusie

Barbara Kurdej-Szatan rzadko pokazuje zdjęcia z wnętrza swojego domu, jednak uważni obserwatorzy mogli zauważyć pewne istotne detale. W końcu na instagramowym profilu aktorki co rusz pojawiają się nowe posty. Niekiedy gwiazda wykonuje fotografie właśnie w domowym zaciszu.

Apartament Barbary Kurdej-Szatan i jej męża kosztował aż 2,5 mln zł. Oprócz przestronnego wnętrza małżeństwo i dwójka ich dzieci mają do swojej dyspozycji ogromny taras, z którego rozciąga się bajeczny widok na stolicę. Gwiazda stworzyła na nim własny mini ogródek. Barbara Kurdej-Szatan na tarasie posiada własny zielnik, którym często chwali się na Instagramie. Uwagę większości internautów przyciągają jednak nie domowe zioła, lecz imponujący skyline Warszawy, który można zobaczyć z tego punktu.

Również wnętrze mieszkania Barbary Kurdej-Szatan jest bardzo interesujące. Gwiazda wybrała kuchnię, która wychodzi na salon. Na jej środku znajduje się modna w ostatnim czasie wyspa, służąca do przyrządzania posiłków. Z kolei, ściany wykończono płytkami z marmuru. Widać, że Basia i Rafał nie żałowali pieniędzy na swoje gniazdko, bowiem kran w kuchni jest złoty. 

Mamy nadzieję, że Barbara Kurdej-Szatan kiedyś zdecyduje się pokazać również pozostałe pomieszczenia swojego apartamentu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak żyje się jej w samym sercu stolicy. 

Zobacz też:

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco

Edyta Pazura trafiła do szpitala. Zdradziła, jak doszło do wypadku

Magda Gessler nie wspiera swoich dzieci? Były skazane same na siebie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy