Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler nie wspiera swoich dzieci? Były skazane same na siebie

Magda Gessler (68 l.) to prawdziwa ikona polskie sceny gastronomicznej. Za sprawą „Kuchennych rewolucji” udało się jej zdziałać wiele dobrego. Restauratorzy z pewnością nigdy nie zapomną metamorfoz z jej udziałem. Niestety okazuje się, że Gessler nie jest równie skora do pomocy, jeśli chodzi o rodzinę. Dwójka jej dzieci musiała liczyć wyłącznie na siebie podczas przygotowań do ślubów. Dlaczego tak się stało?

Magda Gessler: dzieci

Sława, która przypadła Magdzie Gessler za sprawą programu "Kuchenne rewolucje", spłynęła również na jej dzieci. Lara Gessler oraz Tadeusz Müller dzięki obecności matki w krajowym show biznesie również stali się powszechnie rozpoznawalni.

Od kilku dni sporo mówi się o ślubie syna restauratorki, Tadeusza Müllera. Okazuje się jednak, że choć Magda Gessler na co dzień jest skora do niesienia pomocy właścicielom lokali gastronomicznym, to jej dzieci muszą wykazywać się samodzielnością. Zarówno Tadeusz Müller, jak i jego siostra Lara Gessler w trakcie przygotowań do ślubu musieli liczyć przede wszystkim na siebie.

Reklama

Sytuacja powtórzyła się, gdy do najważniejszego dnia w życiu przygotowywał się Tadeusz. Celebrytka była znacznie bardziej zaangażowana w dopracowywanie swojego wyglądu i stylizacji, niż w planowanie posiłków, które zjedzą goście. 

Magda Gessler nie wspiera swoich dzieci?

Tadeusz odziedziczył po swojej mamie zdolności kulinarne, dlatego nie miał najmniejszych trudności z przygotowaniem do własnego ślubu. Nie było potrzeby, aby Magda Gessler musiała interweniować. Czy to oznacza, że restauratorka nie ma czasu dla swoich dzieci? 

Okazuje się, że w przeszłości rzeczywiście tak było. Lara Gessler w jednym z wywiadów przyznała, że jej mama zawsze była bardzo zabiegana. Niemniej jednak, gdy na świat przyszła wnuczka Magdy Gessler, gospodyni "Kuchennych rewolucji" doskonale odnalazła się w roli babci. Stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu.

Dziś relacje Magdy Gessler z dziećmi wyglądają zupełnie inaczej niż przed laty.

Zobacz też:

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco

Małgorzata Maier z "Big Brothera" szczerze o udziale w show: "Żałuję, że poszłam..."

Adele schudła 40 kilogramów. Na diecie jadła tę sałatkę. Mamy przepis!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler | Tadeusz Muller

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy