Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler zaszalała na weselu syna. Szaleństwu na parkiecie nie było końca

Magda Gessler kilka miesięcy temu bawiła się na weselu swojej córki, Lary. Teraz znów miała okazję do radosnego świętowania. W miniony weekend bowiem jej syn, Tadeusz, ożenił się ze swoją wybranką. Na parkiecie zapanowało istne szaleństwo!

Tadeusz Muller wziął ślub. Tak Magda Gessler bawiła się na weselu

Magda Gessler w miniony weekend po raz drugi została teściową! Jej syn, Tadeusz Mueller, poślubił swoją ukochaną, Małgorzatę Downar.

Para swoją uroczystość zorganizowała w dość nietypowych okolicznościach. Ceremonia odbyła się bowiem... na łodzi! Samo wesele odbyło się już w bardziej cywilizowanych warunkach, tak by wszyscy mogli spokojnie zjeść i oddać się tanecznej zabawie. A tak, jak się okazuje, była przednia.

Reklama

Jak to przy gwiazdorskich ślubach bywa, zaproszeni goście chętnie dzielą się wrażeniami w mediach społecznościowych. Tym razem również filmiki pojawiły się w sieci.

Mama pana młodego, Magda Gessler, nie odmówiła sobie wstawienia albumu ze zdjęciami ze ślubu. Nagrała także podziękowania, które Tadeusz skierował bezpośrednio do niej.

"Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jest niesamowitą osobą, zaraża mnie tą energią, daje mi to wszystko. (...) Jesteś wyjątkową mamą" - słyszymy na nagraniu.

Magda Gessler pokusiła się także o wstawienie fragmentu wesela, na którym goście wybornie się bawili. Ona sama także ruszyła na parkiet, a na filmiku widzimy, jak tańczy do piosenki Whitney Houston "I wanna dance with somebody". Również jej córka Lara nieźle się bawił przy tym przeboju.

Kim jest żona Tadeusza Mullera?

Tadeusz Mueller przez wiele lat był związany z Blanką Zawadą. Po 13 wspólnych latach jednak ich miłość się wypaliła. Około rok temu oświadczył się Małgorzacie Downar.

Kobieta stroni od medialnego zgiełku, ale show-biznes nie jest jej obcy, gdyż wielokrotnie pracowała z gwiazdami, m.in. z Joanną Przetakiewicz czy Jessicą Mercedes. Jest również współzałożycielką agencji, która zajmuje się zarządzaniem biznesem.

Zobacz też:

Najpierw afera z Rafalalą, a teraz to. Fabijański nie zamierza już milczeć

Khloe Kardashian w za małym bikini. Pokazała za dużo? 

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Tadeusz Muller | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama