Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan przez ciążę chce rzucić karierę?!

Przyjaciółka Basi Kurdej-Szatan (29 l.) zdradza, że celebrytka po drugiej ciąży planuje zrobić sobie długi urlop od show-biznesu.

"Blondynka z reklamy" przeżywa właśnie swoje pięć minut, udzielając wywiadów, zachęcając do kupna produktów znanej sieci komórkowej oraz promując męża, na co dzień wokalistę zespołu RH+!

Reklama

Choć celebrytka nie kryje, że bardzo cieszy ją sukces i całe zamieszanie wokół jej osoby, chciałaby urodzić jeszcze jedno dziecko. Pomysł ten podoba się szczególnie małżonkowi Rafałowi!

- Basia obiecała mu, że jeśli będą mieli drugie dziecko, ona zajmie się domem, a on będzie miał więcej czasu na to, by skupić się na swojej karierze - mówi informatorka "Rewii".

Plany są podobno na tyle poważne, że podpisując kontrakt z Dwójką i producentami serialu "M jak miłość", Basia na wszelki wypadek zabezpieczyła się przed całkowitą utratą posady.

- Basia poczuła, że osiągnęła wreszcie stabilizację zawodową, o której tyle lat marzyła. Czuje się bezpiecznie. Nawet jeśli zaszłaby w ciążę, będzie miała gdzie wracać. W 'M jak miłość' jej postać nie zostanie wysłana za granicę czy uśmiercona - tłumaczy osoba z produkcji serialu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje