Reklama

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: "A kto to jest Horodyńska?"

Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) postanowiła odpowiedzieć Joannie Horodyńskiej (40 l.), która wybrała ją najgorzej ubraną polską celebrytką. Gwiazdka reklam jednej z sieci komórkowych zrobiła to w dość dosadny sposób. Czy to zaostrzy jeszcze konflikt między celebrytkami?

Dzieje się w polskim show-biznesie! Na naszych oczach rozkwita konflikt pomiędzy gwiazdką reklam jednej z sieci komórkowych a celebrytką, która zasłynęła krytykowaniem stylizacji swoich koleżanek z branży. Przypomnijmy, że Joanna Horodyńska w jednym z programów wytypowała najgorzej ubraną Polkę. Według niej to właśnie Barbara Kurdej-Szatan zasłużyła na to niechlubne miano.

"Na portalach się pisze - 'zadała szyku', o wszystkich się pisze 'zadała szyku'. Wygląda jak siódme nieszczęście - 'zadała szyku', brudną ma sukienkę, make-up nie ten, kompletnie nie stylowa - 'zadała szyku'. Przecież paść można na głowę. Dla mnie tego przykładem jest styl Barbary Kurdej-Szatan. Jest to dla mnie osoba, która jest obecnie najgorzej ubraną w Polsce aktorką, celebrytką. Nie ma w niej nic, może niski ton głosu, to jest coś interesującego w niej" - wymądrzała się w programie "Aleja Sław" Horodyńska.

Reklama

Okazuje się, że blondynka z reklam postanowiła odpowiedzieć swojej koleżance. I to w dość dosadny sposób. "Mówię do męża i przyjaciółki: 'Podobno Horodyńska wytypowała mnie najgorzej ubraną Polką'. A oni na to równocześnie:  'A kto to jest Horodyńska?!'. Także tak" - napisała gwiazdka "M jak miłość" na swoim Facebooku.

Czekamy na kolejne "ciepłe" słowa ze strony Horodyńskiej, bo domyślamy się, że tak łatwo nie odpuści swojej nowej rywalce. A wy jak uważacie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Joanna Horodyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy