Reklama
Reklama

Australijska gwiazda fitnessu wygląda jak własna wnuczka

Babcia i wnuczka na siłowni razem? To pewnie się zdarza, ale czy możliwe, by miały takie same sylwetki? Australijska królowa fitnessu jest mylona ze swoją o 40 lat młodszą wnuczką. Figury można jej pozazdrościć.

Lesley Maxwell na siłowni z wnuczką

Lesley Maxwell ma 64 lata jest w Australii królową fitnessu. Nai siłownię uczęszcza ze swoją wnuczką. Obie są zresztą często mylone. Mają prawie identyczne figury, choć dzieli je ponad 40 lat różnicy.

Lesley Maxwell zaczęła swoją przygodę z ćwiczeniami ponad 20 lat temu. Nie tylko zbudowała umięśnione i smukłe ciało, ale też została ekspertką w dziedzinie fitnessu. 64-latka ćwiczy pięć razy w tygodniu.  Od lat z powodzeniem bierze udział w światowych konkursach Miss Bikini Fitness. Zdobyła już 30 statuetek, ale zarzeka się, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 

Nie trudno jej było namówić wnuczkę, by wraz z nią ćwiczyła. Babcia jest prawdziwym wzorem do naśladowania. W sieci furorę robi filmik, na którym kobiety pokazują, jak nie stracić formy po świętach. 

Reklama

Australijska gwiazda nie tylko ćwiczy. Propaguje też zdrowy styl życia i proponuje przyjrzeć się swojemu jedzeniu. Jej motto brzmi: Jedz tak, jakby od tego zależało twoje życie... ponieważ tak jest.

Zobacz też:

Jacek Kurski miał wypadek! Prezes TVP przeżył dramatyczne chwile na stoku

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy