Reklama

Reklama

Reklama

Ascot 2022. Parada ekstrawaganckich kapeluszy. Księżna Kate nie miała szans

Ascot 2022 przejdzie do historii za sprawą niebywałych kapeluszy, które w dniu wyścigów królowały na głowach kobiet. Gałązki sztucznych kwiatów, drapowania, koronki i wiele, wiele innych. Która z Pań zasłużyła na miano posiadaczki najciekawszego nakrycia głowy?

Ascot 2022: jedyne takie wyścigi

Ascot jest niewielką wsią w Wielkiej Brytanii, która zasłynęła przede wszystkim z rozgrywanych w tym miejscu wyścigów konnych Royal Ascot Racecourse. Zawody, których początki sięgają 1711 roku uchodzą za jedne z najbardziej znanych i prestiżowych na całym świecie. Wśród obserwatorów zawsze pojawiają się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszakże to właśnie w należących do monarchów stajniach znajdują się jedne z najszybszych i najpiękniejszych angielskich koni. Impreza stanowi ważne wydarzenie społeczne i jest doskonałą okazją do prezentacji najnowszych trendów w modzie. Podobnie było w tym roku. Panie naprawdę dały się ponieść fantazji i na zawody przybyły w olśniewających nakryciach głowy. Na imprezie naturalnie nie zabrakło księżnej Kate, ale tego dnia to nie ona była w centrum uwagi. Oto najciekawsze stylizacje.

Reklama

Ascot 2022. Parada ekstrawaganckich kapeluszy

W Ascot prawdziwą tradycją jest już, że widzowie wyścigów ubierają się w odświętne, nieco staromodne stroje. Ich zwieńczeniem jest bogato zdobiony kapelusz, który niczym kropka nad "i" podkreśla charakter stylizacji. Kto Waszym zdaniem wyglądał najciekawiej?

Zobacz też:

Monika Richardson już wie, ile wyniesie jej emerytura. Czeka ją skrajna bieda?

Synek Maffashion i Fabijańskiego miał problemy zdrowotne. Wszystko przez afery rodziców? „Sytuacja najcięższa”

Nie żyje syn znanego dziennikarza. Chłopiec miał tylko 6 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | royal ascot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy