Reklama
Reklama

Artur i Sara z "Rolnika" przyłapani. Huczy od plotek

Artur z "Rolnik szuka żony" i Jego kandydatka Sara, to jedna z ulubionych par programu. Widzowie kibicują ich związkowi, twierdząc, że bardzo do siebie pasują. Tymczasem w sieci ukazują się coraz to nowe doniesienia na temat tej pary. Najnowsze plotki nie spodobają się fanom programu.

"Rolnik szuka żony" dobiega końca. Emocje przed finałowym odcinkiem sięgają zenitu. Fani snują domysły na temat dalszych losów bohaterów i doszukują się dowodów na to, czy powstałe w programie pary są ze sobą, czy nie. Najwięcej emocji wzbudzają związki Waldemara i Ewy, Dariusza i Nicoli oraz Artura i Sary.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Artur i Sara są faworytami widzów

Artur z "Rolnik szuka żony 10" związał się z Sarą. Ich randka w ostatnim odcinku programu była naprawdę romantyczna i dawała nadzieję na to, że związek ma duże szanse na przyszłość. Jednak kamery zarejestrowały również rozmowę, w której Sara miała pretensje do Artura, ze zbyt wiele czasu poświęca pracy. Fani zaczęli się doszukiwać rys na ich związku. 

"Rolnik szuka żony 10". Artur i Sara przyłapani

Rozpad relacji Artura i Sary mają potwierdzać ostatnie doniesienia i dociekania internautów. W sieci pojawiły się zdjęcia z andrzejkowej imprezy uczestników "Rolnik szuka żony". Widać na nich Artura bawiącego razem z uczestnikami randkowego show z poprzednich edycji. Nie ma tam jednak Sary. Internauci mają pewność, że Artur i Sara rozstali się tuż po nagraniach "Rolnik szuka żony". Fani programu już sprawdzili, że uczestnicy show nie dodali się do znajomych na swoich profilach w mediach społecznościowych, a 28-latek na Facebooku ma status "wolny".

"Rolnik szuka żony 10". Fani nie mają wątpliwości

Zdaniem internatów rozpad związku Artura i Sary był do przewidzenia. Przypomnijmy, że wcześniej rolnik nudził się na randce z wybranką. W swojej wizytówce mówił też, że jego wcześniejsze związki rozpadły się, bo był zbyt zajęty pracą.

"To było oczywiste. Dla Artura praca to priorytet";

"Zero zdziwienia. Ciekawe, po co ją wybrał? Najgorszą z trójki, która była u niego";

"Wszystko na pokaz. Szkoda..." - pisali fani programu w komentarzach.

Jaka jest prawda, dowiemy się już w niedzielę, kiedy to TVP pokaże finałowy odcinek randkowego show, w którym Marta Manowska spotka się wtedy z Anną, Agnieszką, Dariuszem, Arturem i Waldemarem, aby podsumować ich udział w programie.

Zobacz też:

Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Sara pokazała swoją miłość

Sara z "Rolnik szuka żony" dostała propozycję od Artura. To byłaby dla niej wielka zmiana

Artur z "Rolnika" potargał ubranie na randce. Widzowie rozczarowani

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy