Reklama
Reklama

Fani donosili o zerwaniu, a teraz mowa o zaręczynach. Coraz więcej pytań o finał "Rolnika"

Artur z "Rolnik szuka żony" zauroczony był Sarą. Od początku to ona była jego faworytką. Tymczasem, jak czytamy na jednej z grup zrzeszającej fanów programu, rolnik ma spotykać się z inną ze swoich kandydatek, Olą. Co ciekawe wielu widzów twierdzi, że Artur ma zamiar oświadczyć się w programie.

"Rolnik szuka żony" zbliża się do finału. Ciekawość widzów rozgrzana jest do granic możliwości. Wszyscy chętnie komentują najdrobniejsze doniesienie o bohaterach programu i sami doszukują się oznak czy gestów wskazujących na to, jak mogły potoczyć się losy uczestników randkowego show. Opublikowana przez TVP zapowiedź finałowego odcinka rozpaliła temat Artura i Sary.

Reklama

Artur z "Rolnik szuka żony 10" wybrał na swoją kandydatkę Sarę. W ostatnim odcinku para spędziła romantyczną randkę, a rolnik nawet zdobył się na wyznanie, że jest zakochany w wybrance.

"Między nami jest już miłość" - mówił do kamery.

Nadal jednak Artur jest bardzo zajęty pracą na gospodarstwie i co wytknęła mu Sara, ma dla niej mało czasu. Mimo to kobieta jest zachwycona ich związkiem.

"Cieszę się, że napisałam do programu. Nie wiedziałam, że to tak wszystko fajnie wypadnie." - mówiła Sara.

"Rolnik szuka żony 10". Artur się oświadczy?

Kiedy zatem ukazała się zapowiedź finałowego odcinka, fani zwracali uwagę na Artura, by odgadnąć, co rolnik postanowi. W jednym z fragmentów słychać, jak 28-latek tajemniczo mówi na spotkaniu z Martą Manowską "Będzie coś grane"

Internauci szybko podchwycili tę scenę i twierdzą, że w ostatnim epizodzie rolnik sięgnie po pierścionek i oświadczy się ukochanej.

"Rolnik szuka żony 10". AZ kim spotyka się Artur?

Pytanie tylko, kim ta ukochana jest, bo niekoniecznie chodzi o Sarę. Dopiero co jedna z internautek wywołała spore zmieszanie. Napisała w sieci:

"Artur od dawna spotyka się z Olką. Byli nawet razem na zabawie Andrzejkowej" - twierdziła w dyskusji na jedne z grup zrzeszającej fanów programu.

Ola to druga kandydatka Artura, która na początku nie mogła się zdecydować, czy chce się przeprowadzić na wieś.

Ile jest prawdy w tych informacjach? Większość z nich to jednak domysły. A jaki będzie finał, przekonamy się już w najbliższą niedzielę wieczorem.

Kibicujecie Arturowi i Sarze?

Zobacz też:

Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Sara pokazała swoją miłość

Sara z "Rolnik szuka żony" dostała propozycję od Artura. To byłaby dla niej wielka zmiana

Artur z "Rolnika" potargał ubranie na randce. Widzowie rozczarowani

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy