Reklama

Reklama

Reklama

Artur Barciś to perfekcyjny pan domu. Szyje i piecze, a to dopiero początek jego umiejętności

Artur Barciś (65 l.) to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor na swoim koncie ma wiele interesujących ról teatralnych oraz serialowych. Okazuje się, że prócz wielu sukcesów zawodowych może pochwalić się również udanym życiem prywatnym. 65-latek jest bowiem perfekcyjnym panem domu.

Artur Barciś rozpoznawalność i uznanie fanów zdobył pod koniec lat 90. kiedy wcielał się w jedną z głównych postaci w serialu telewizyjnym "Miodowe lata". Kolejnym hitem, w którym brał udział, było "Ranczo". Aktor stawia na role zarówno w produkcjach komediowych, jak i w dramatycznych.

Reklama

65-latek pojawia się na dużym i małym ekranie bardzo często, jednak o jego życiu prywatnym wciąż nie wiadomo aż tak dużo. Barciś w ostatnim wywiadzie, którego udzielił dziennikarzom tygodnika "Świat i Ludzie" postanowił wyjawić trochę "smaczków" na swój temat.

Artur Barciś to idealny pan domu

Artur Barciś tworzy udany związek z Beatą Barciś od ponad 40 lat. Para doczekała się jednego potomka, syna Franciszka. Jak się okazuje, 65-latek jest bardzo dobrym mężem, przykładnym ojcem oraz idealnym panem domu.

Aktor doskonale odnajduje się jako osoba gotująca, sprzątająca, a nawet szyjąca. Gwiazdor wyjawił, że jako dziecko mama nauczyła go szyć, a w stanie wojennym przerabiał filcowe swetry na modne tuniki.

Zbierałem filcowe swetry i szyłem z nich oryginalne tuniki. Bardzo się panion podobały, miałem dużo klientek - powiedział w tygodniku "Świat i Ludzie".

Artur Barciś radzi sobie świetnie także w kuchni. Okazuje się, że talent do gotowania odkrył u niego ojciec.

Tata myślał, że powinienem zostać cukiernikiem, bo jest to pewny zawód. Upiec ciasto czy chleb nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym - wyjawił Barciś dziennikarzom tygodnika "Świat i Ludzie".

Artur Barciś - życie prywatne i kariera

Artur Barciś urodził się 12 sierpnia 1956 roku w Kokawie. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi z 1979 roku. Był aktorem Teatru na Targówku, a także Teatru Narodowego. Od 1984 jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie.

Popularność zyskał dzięki występom w programie "Okienko Pankracego" przeznaczonym dla młodych widzów. Grał jedną z głównych ról w serialu "Miodowe lata", gdzie wcielił się w postać kanalarza Tadeusza Norka.

W 2010 był uczestnikiem jedenastej edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami". Podczas siódmego odcinka wycofał się z konkursu z powodu poważnej kontuzji nogi.

Jego żoną jest Beata Dorota Barciś, która jest montażystką filmową. Para ma syna Franciszka, który wystąpił w filmie Marka Koterskiego "Nic śmiesznego".

Zobacz też:

Artur Barciś niechętnie wraca do tych dramatycznych chwil. Modlitwa zdziałała cuda!

Artur Barciś: Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy

Artur Barciś: Kim był zanim został aktorem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Artur Barciś | "Taniec z gwiazdami" | Miodowe lata | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy