Reklama
Reklama

Agnieszka Pilaszewska pokazała ukochanego. "29 lat razem". Co dziś robi aktorka znana z "Miodowych lat"?

Agnieszka Pilaszewska-Maciejewska (57 l.) sławę zyskała za sprawą roli Alinki Krawczyk w serialu "Miodowe lata". Widzowie pokochali jej postać i wielu z nich do dziś żałuje, że aktorka zrezygnowała z grania w produkcji. Co dziś robi artystka i jak wygląda jej życie?

Agnieszka Pilaszewska-Maciejewska rozpoznawalność zyskała w 1998 roku, gdy rozpoczęła pracę na planie "Miodowych lat". Postać Alinki, żony głównego bohatera, Karola Krawczyka, do dziś wzbudza sympatię. Niestety, ku rozczarowaniu fanów, w 2001 roku aktorka odeszła z produkcji.

Fani 57-latki czujnie obserwowali jej dalszą karierę, a Pilaszewska do dziś może poszczycić się nowymi projektami i realizacjami! Jak przebiegła jej kariera?

Reklama

Alinka z "Miodowych lat" po latach. Co dziś robi Agnieszka Pilaszewska?

Artystka na deskach teatru debiutowała w 1986 roku, a rok później z wyróżnieniem ukończyła PWST w Warszawie. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1989 roku, a niespełna rok później wcieliła się w rolę żony głównego bohatera w serialu "Bajarz", jednak sławę i rozpoznawalność zyskała w 1998 roku, a to za sprawą uwielbianego do dziś serialu "Miodowe lata", który swego czasu był emitowany na antenie Polsatu.

Niestety w 2001 roku aktorka podjęła decyzję o rezygnacji pracy na planie. Następnie fani mogli podziwiać jej talent w "Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!", czy "Barwy szczęścia".

57-latka ma na swoim koncie również przygodę w roli scenarzystki. To właśnie ona odpowiedzialna jest za fabułę m.in. serialu "Przepis na życie".

Pomimo licznych zawodowych sukcesów o aktorce jest mało informacji w sieci, a kobieta chroni swojej prywatności. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i pochwaliła się swoim ukochanym.

Kim jest mąż artystki?

Agnieszka Pilaszewska pokazała ukochanego. "29 lat razem"

Aktorka prowadzi konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie wrzuca zdjęcia a pracy na planie, ale w jej publikacjach nie brakuje prywatnych kadrów. Niedawno Pilaszewska pochwaliła się ważnym świętem.

57-latka i jej mąż, scenarzysta Maciej Maciejewski, świętowali 29. rocznicę związku!

Do wpisu dodała zdjęcie, na którym widać uradowanych małżonków.

Maciej Maciejewski jest znanym scenarzystą, który pracował m.in. na planie "Watahy", "Na dobre i na złe", czy "Zasada przyjemności". Małżonkowie mają córkę Kornelię, która również jest aktorką.

Jesteście fanami serialu "Miodowe lata"? Jeżeli tak, wszystkie odcinki produkcji znajdziecie na Polsat GO - SPRAWDĆCIE!

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Pilaszewska | Miodowe lata
Reklama
Reklama
Reklama