Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski już tak nie wygląda! Drastyczna zmiana!

Antek Królikowski (30 l.) podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP zaskoczył wszystkich swoim wyglądem. Aktor zdecydował się na ostre cięcie i ostrzygł się prawie na łyso. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazdor!

Antek Królikowski lubi zaskakiwać swoich fanów. Zazwyczaj to zachowanie aktora wywołuje sensację i zwraca uwagę mediów, jednak tym razem było inaczej. 

Aktor postanowił przejść metamorfozę i pozbył się bujnej czupryny. Gwiazdor postawił na radykalne cięcie i teraz jest prawie łysy. 

Zazwyczaj zmiany w wyglądzie mężczyzn nie wzbudzają aż takiego zainteresowania, jak w przypadku kobiet, ale tym razem metamorfoza jest naprawdę spora. 

Podczas charytatywnego meczu trudno było rozpoznać Antka w tłumie zawodników. Wielu przecierało oczy ze zdumienia, gdy po chwili dostrzegli na boisku gwiazdora w nowej fryzurze. 

Reklama

Aktor po wygranym meczu pochwalił się osiągnięciem na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Mateuszem Gesslerem (39 l.), Robertem Stockingerem (30 l.) oraz z Alanem Anderszem (30 l.). 

Nawet wierni fani aktora przyznali, że z trudem rozpoznali go na zdjęciu i nie mogą uwierzyć, jak bardzo się zmienił.

"Antek to nie ty. OMG jakoś dziwnie się na ciebie patrzy", "Nie poznałam Cię", "Szukam Antka na zdjęciu i nie znalazłam" - komentowali obserwatorzy. 

Podoba się wam Antek w nowej fryzurze? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje