Reklama
Reklama

Prawdziwa rewolucja u Antka Królikowskiego!

Od rozstania Antka Królikowskiego (30 l.) i Julii Wieniawy (20 l.) minęło zaledwie pól roku. Aktor w tym czasie zdążył znów się zakochać i wszystko wskazuje na to, że czeka go kolejna życiowa rewolucja…

Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu z Julką Wieniawą. Gwiazdor w wywiadach zapewniał, że jego kolejny związek będzie rodził się z dala od mediów i kamer. 

Po trzech miesiącach od rozstania, aktor znalazł nowa miłość - Kasię. Królikowski szybko stracił głowę dla nowej wybranki i zaczął chwalić się na Instagramie swoją miłością. 

Jednak Kasia nie ma parcia na szkło. Zależy jej podobno na tym, aby żyć z dala od świata show-biznesu. Świadczy o tym chociażby prywatne konto na Instagramie. 

Para ma już za sobą pierwsze wspólne wakacje, jednak teraz przyszedł czas na coś poważniejszego. Anetek i Kasia zamieszkali ze sobą. 

Reklama

Mówi się nawet o tym, że aktorowi przestało wystarczać obecne mieszkanie i wspólnie z Kasią rozglądają się za kupnem czegoś większego i bardziej eleganckiego. 

Jak donosi "Fakt", Antek ma podobno dosyć swojego obecnego lokum na warszawskiej Sadybie. 

"Antek kupował je, gdy jeszcze nie był taki bogaty. Teraz ma sporo oszczędności i chce coś nowocześniejszego w jakimś modnym miejscu stolicy" - zdradza informator "Faktu". 

Oczywiście w poszukiwaniach mieszkania pomaga Antkowi jego dziewczyna. Chcą razem wybrać i urządzić swoje gniazdko.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy