Reklama
Reklama

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie mieszkali razem? „Miał wątpliwości”

Antek Królikowski (33 l.) niecały rok temu ożenił się z Joanną Opozdą (34 l.) Tyle się od tamtego czasu wydarzyło, że aż trudno uwierzyć, że byli małżeństwem przez niespełna pół roku. Jak twierdzą osoby z otoczenia aktora, nawet nie zdążyli razem zamieszkać….

Gdy 7 sierpnia zeszłego roku Joanna Opozda ślubowała miłość Antkowi Królikowskiemu, wydawało się, że znany z wybryków aktor wreszcie się ustatkuje. Stając na ślubnym kobiercu, miał za sobą burzliwą dekadę...

Patologiczny okres w swoim życiu zapoczątkował 10 lat temu, gdy w klubie na Mokotowie świętował swoje 23. urodziny tak hucznie, że jego ówczesny najlepszy przyjaciel Alan Andresz trafi do szpitala z rozłupaną czaszką i wylewem krwi do mózgu.

Reklama

Zaledwie rok później, w marcu 2013 roku Królikowski wdał się w awanturę z policjantami, którzy poprosili go o okazanie dokumentów. W rewanżu Antek nazwał ich „j**nymi psami”, „g*wnami”, a także obiecywał, że ich „załatwi”, a jego „papuga ich zje”. 

W życiu uczuciowym Antka też sporo się działo. Po rozstaniu z Laurą Breszką, z którą chciał się nawet żenić i zostać ojczymem dla jej córki z poprzedniego związku, pokazywał się na ściankach z uczestniczką czwartej edycji „Top Model”, Samuelą Górską, jednak skrycie posądzał ją o interesowność i chęć wypromowania się u jego boku.  Po rozstaniu,  w marcu 2015 roku zaczął spotykać się z Joanną Jarmołowicz.  Ich miłość przetrwała zaledwie dwa miesiące,  bo już w maju Antoni zakochał się w Katarzynie Sawczuk.  Ich miłość skończyła się nagle, w atmosferze skandalu, po wygraniu przez Antka pierwszej edycji programu „Agent Gwiazdy”. 

Pojawiły się wówczas plotki, jakoby podczas pobytu Królikowskiego w RPA oboje z Kasią mieli kłopoty z wiernością. Z Afryki Królikowski wrócił blisko zaprzyjaźniony z Macademian Girl, która pomogła mu wygrać program.  Obiecał, że się z nią podzieli nagrodą, a następnie opędził swoje zobowiązanie prezentem w postaci skutera i zaczął spotykać się z przyjaciółką Sawczuk, Julią Wieniawą. Rozstali się w tak niemiłej atmosferze, że przed nocnym klubem musiał ich rozdzielać Adam Zdrójkowski. 

Królikowski i Opozda nie zdążyli razem zamieszkać?

Kiedy w ubiegłym roku Królikowski wreszcie się ożenił, wydawało się, że się ustatkuje. Jego Instagram usiany był zdjęciami Opozdy,  opatrzonymi czułymi komentarzami. Z okazji walentynek zdjęcie ciężarnej żony podpisał romantycznie „Moja słodka Walentynka”. Potem okazało się, że najprawdopodobniej już wtedy romansował z sąsiadką, zresztą zaręczoną…

Jak daje do zrozumienia tygodnik „Twoje Imperium”, Królikowski od początku miał wątpliwości co do małżeństwa z Opozdą. Zresztą dał temu wyraz, wyjeżdżając, krótko po ślubie, w rejs po oceanie z ekipą programu „Przez Atlantyk”. Ale najbardziej dobitnym dowodem jest fakt, że po ślubie on i Opozda ponoć nie zamieszkali razem. Jak donosi tabloid:

Wygląda na to, że w dojściu do porozumienia będzie musiał im pomóc sąd. Królikowski i Opozda raczej nie zapowiadają się na jedną z tych par, która składa pozew rozwodowy, mając dokładnie ustalony podział majątku  i opiekę nad dzieckiem. Wręcz przeciwnie, w ich przypadku każda sprawa okazuje się sporna

Początkowo ustalili, że Królikowski będzie spędzał z synkiem dwa dni w tygodniu i co drugi weekend. Aktor narzeka, że coraz rzadziej udaje mu się to wyegzekwować, natomiast Opozda twierdziła, że sam miga się od spotkań z synkiem. Następnie zaczęli się publicznie licytować, ile kto wydaje na dziecko, z publikowaniem wyciągów bankowych z jednej, a kwestionowaniem ich autentyczności z drugiej strony. Jak zapewnia Królikowski w rozmowie z „Twoim Imperium” jest zdeterminowany walczyć o synka:

Zobacz też:

Królikowski ścigany za alimenty. Wyciekło pismo od komornika. W lipcu ściągnięto... niespełna 300 złotych

Joanna Opozda chwali się na Instagramie. "W końcu mam dla Was dobre wieści!"

„Po co takie oszustwo?”. Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy