Reklama
Reklama

Anna Zejdler i Paulina Smaszcz zrobiły wywiad "na petardzie". Będzie powtórka?

Kontrowersyjny wywiad Pauliny Smaszcz (49 l.) , w którym obraziła Macieja Kurzajewskiego (49 l.), Katarzynę Cichopek (40 l.) i innych polskich celebrytów. Dziś Anna Zajdler, która przeprowadziła rozmowę z "kobietą petardą" wyznaje, jakie po czasie ma odczucia wobec gościni.

Anna Zejdler i Paulina Smaszcz zrobiły wywiad "na petardzie". Będzie powtórka?

Anna Zejdler, dziennikarka i pierwsza żona Krzysztofa Ibisza wywołała prawdziwy wybuch "kobiety petardy", czyli Pauliny Smaszcz. To właśnie w jej wywiadzie oberwało się nie tylko Maciejowi Kurzajewskiemu i Katarzynie Cichopek. Odpalona specjalistka od public relations obraziła przy okazji Izabelę Janachowską Iwonę Pavlović.

Reklama

Anna Zejdler wspomina Paulinę Smaszcz. To spotkanie wywołało burzę!

Czy wobec Anny Zejdler Paulina Smaszcz była równie bojowo nastawiona, jak do swojego byłego męża? Okazuje się, że nie, ponieważ panie się znają.

"Tak jak rozmowy ze wszystkimi gośćmi. Bardzo miło. Moim zadaniem jako dziennikarki jest zapraszać gości i rozmawiać z nimi. Moim pomysłem jest rozmawiać z ludźmi. Taką wybrałam sobie pracę. Dziennikarz powinien być ciekawy drugiego człowieka i zadawać mu pytania" - odpowiedziała dość lakonicznie Anna Zejdler dla "JastrząbPost".

Pomimo znajomości, dziennikarka dobrze wspomina całą rozmowę i nie chce oceniać całej afery, która wywiązała się po opublikowaniu podcastu. Przypomnijmy, że to w tym wywiadzie Paulina Smaszcz zaatakowała Iwonę Pawlović i Izabelę Janachowską, oskarżając je, że obie doprowadziły do rozpadów małżeństw i nie powinny wypowiadać się na temat jej życia osobistego.

Co więcej powiedziała o Izabeli Janachowskiej, że "pyknęła sobie dziecko z milionerem" by mieć łatwe życie

"Na pewno nie pokuszę się o ocenę rozmowy z żadnym z gośćmi, bo nie taka jest moja rola. Moją rolą jest rozmawiać, a nie wydawać opinie na temat tego, co goście powiedzieli w podcaście. Gdybym chciała być sędzią, to ukończyłabym prawo, które studiowałam przez trzy lata, a z tego zrezygnowałam nie bez powodu".

Anna Zejdler zaprosi na wywiad Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

W jaki sposób Anna Zejdler układa pytania? To tajemnica zawodowa każdego dziennikarza, dlatego nie dziwi nas taka odpowiedź: "Czytam o nich. Bardzo wielu gości znam, więc jest mi trochę łatwiej. Znam też ludzi, którzy znają tych gości, więc jest mi łatwiej robić research. Nie ma w tym jakiejś tajnej sztuki".

Po wybuchowym wywiadzie z Pauliną Smaszcz zatem nadszedł czas na opowiedzenie historii z perspektywy Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. Anna Zejdler nie wyklucza takiego spotkania i chętnie zaprosi parę do swojego podcastu. Jednak marne są szanse, że "Kurzopki" przyjmą zaproszenie do znajomej Smaszcz.

"Tak, dlaczego nie. Nie zdradzę teraz pytań, które zadałabym gościom. Słuchajcie podcastu "Porażka czyli sukces" jeżeli zgodzą się przyjąć ode mnie zaproszenie".

Kim jest Anna Zejdler? Ibisz, Instagram, wiek, dzieci, praca, podcast

Kiedy Anna Zejdler poznała Krzysztofa Ibisza miała 22 lata i studiowała prawo. Para poznała się dzięki... Marcinowi Tyszce. Anna i Krzysztof pobrali się w 1998 roku. Małżeństwo doczekało się syna, ale i też rozwodu, który nastąpił w 2004 roku.

Anna Zejdler ma obecnie 45 lat i dwójkę dzieci. Z Krzysztofem Ibiszem ma syna Maksymiliana, a związku z Tomaszem Walentą, córkę Milenę.

Anna Zejdler można spotkać na Instagramie. Prowadzi konto pod nazwą @anna_zejdler. To między innymi na Instagramie publikuje zajawki swoich rozmów z gośćmi w swoim podcaście "Porażka czyli sukces". Pracowała również w czasopiśmie Gala.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski optymistycznie i z podtekstem: "Walczymy do końca!"
Paulina Smaszcz tęskni za Kurzajewskim? "Kobieta petarda" w końcu się wygadała
Paulina Smaszcz jest znowu zakochana? To piłkarz polskiej reprezentacji

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak bez ślubu kościelnego! Kolejna znajoma zaczęła "sypać"! Czekają na jedno!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy