Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Smaszcz tęskni za Kurzajewskim? "Kobieta petarda" w końcu się wygadała

Na instagramowym koncie Pauliny Smaszcz pojawił się post, w którym "kobieta petarda" opowiada o psie Macieja Kurzajewskiego. Jedna z internautek postanowiła skorzystać z natrafiającej się okazji i postanowiła zwrócić uwagę na to, że Paulina chyba bardzo tęskni za byłym mężem. Smaszcz nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Paulina Smaszcz to jedna z tych gwiazd, które nie dają o sobie zapomnieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego, cały czas podjudza i bierze udział w internetowych dyskusjach na temat swojego burzliwego życia prywatnego. Od kilku miesięcy nie daje też spokoju Maciejowi oraz jego nowej partnerce Kasi Cichopek.

Paulina Smaszcz nie tęskni za byłym mężem? "Kobieta Petarda" odpowiedziała

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym koncie co rusz pojawiają się nowe filmiki oraz zdjęcia. Ostatnio gwiazda postanowiła opublikować w sieci nagranie, na którym widać dwa pieski. 49-latka pod postem umieściła krótki podpis.

Reklama

"#kobietapetardarodzina" - napisała Smaszcz.

Podpis nagrania wywołał lawinę komentarzy. Jedna z internautek postanowiła stwierdzić, że Paulina tęskni za starymi czasami.

"Widać, że tęskni Pani za tym, co było" - napisała fanka.

Na odpowiedź "kobiety petardy" nie trzeba było długo czekać. Jej reakcja była natychmiastowa i bardzo wymowna.
"Nie tęsknię" - napisała Smaszcz.

Paulina Smaszcz - poważne problemy zdrowotne

Paulina Smaszcz podzieliła się ostatnio informacjami na temat swojego zdrowia. Okazuje się, że jest w trakcie leczenia onkologicznego i neurologicznego. Dodatkowo poddaje się intensywnej rehabilitacji. Paulina ma również problemy z mówieniem.

Nie wstydzę się tego powiedzieć, że bardzo podupadłam na zdrowiu. Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie. Przepracowałam się. Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę" - mówiła w sieci Smaszcz.

Paulina Smaszcz zauważyła u siebie także niepokojące problemy z mówieniem. Gwiazda zgłosiła się do lekarza, ponieważ zaburzenie postępuje. Paulina wierzy jednak, że uda jej się wyleczyć i odzyskać stracone zdrowie. 49-latka jest bowiem pod opieką specjalistów, którzy zlecają badania oraz zapisują odpowiednio dobrane suplementy.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz odpaliła "bombę"... Maciej Kurzajewski się wścieknie

Kurzajewski ukrywa zaręczyny! Cichopek już i tak wszystko zdradziła

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje nago w wannie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy