Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz jest znowu zakochana? To piłkarz polskiej reprezentacji

Paulina Smaszcz (49 l.) to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Kobieta jest stałą bywalczynią rubryk plotkarskich. Niedawno w związku z mundialem w Katarze "kobieta petarda" postanowiła wyjawić, który z zawodników reprezentacji najbardziej wpadł jej w oko.

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno "kobieta petarda" postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swoim życiu i planach na przyszłość. Jeden z fanów postanowił zapytać Smaszcz, o to, czy ogląda mundial w Katarze i czy kibicuje Biało-Czerwonym. Odpowiedź petardy może niektórych zaskoczyć.

Paulina Smaszcz wyjawiła, kto wpadł jej w oko z polskiej reprezentacji

Paulina Smaszcz podczas prowadzonego na instagramowym koncie live'a została zapytana przez jednego z fanów, o to jaki wynik przewiduje po meczu Polski i Argentyny. Była żona Macieja Kurzajewskiego, odparła, że raczej nie jest fanką piłki nożnej, a także nie pokłada wielkich nadziei w wygraną Polaków.

Reklama

"Przepraszam was, nie wierzę w polską reprezentację. Jak nie ma Lewandowskiego, to już w ogóle" - powiedziała Smaszcz.

Paulina postanowiła jednak zdradzić, który z piłkarzy podoba jej się najbardziej. Okazuje się, że na celowniku petardy jest Grzegorz Krychowiak. Według niej piłkarz jest genialny i piękny. Niestety Smaszcz nigdy z nim nie rozmawiała.

"Jeśli mnie zapytacie, kto jest najprzystojniejszy, to oczywiście Krychowiak. Krycha jest genialny. Jezu, jaki to piękny facet jest. Jaki piękny facet. Nigdy z nim nie rozmawiałam, nie poznałam go, ale estetycznie podoba mi się najbardziej" - powiedziała Smaszcz.
Mamy niestety smutną wiadomość dla Pauliny Smaszcz. Serce Grzegorza Krychowiaka jest zajęte od wielu lat. Piłkarz od 2011 roku spotyka się z francuską modelką Celią Jaunat. Zakochana para w 2019 roku stanęła nawet na ślubnym kobiercu.

Dlaczego Smaszcz publikuje obraźliwe komentarze o Cichopek?

Paulina Smaszcz wystąpiła niedawno w podcaście "FemiTALK". Opowiedziała w nim o tym, dlaczego udostępnia obraźliwe wiadomości na temat Katarzyny Cichopek. Dziennikarka tłumaczyła, że robi to ze względu na inne kobiety, które są w trudnych sytuacjach.

"Nie mam zamiaru, bo ja w ogóle tej osoby nie znam i jej nie oceniam. (...) Natomiast kiedy zarzucono mi, że nienawidzę kobiet (...), a oni to propagują, udostępniają i lajkują, to ja pokazuję przeciwwagę" - tłumaczyła się dość dziwnie Smaszcz.

Na koniec wywiadu Smaszcz stwierdziła, że jest pełna nadziei, że będą mieli z Kurzajewskim dobre stosunki, ponieważ przeżyli wspólnie wiele lat. Dodała, że żałuje, że były mąż "tak rozegrał to wszystko kłamstwami i manipulacjami". Jej zdaniem to jego wina, ona tylko ujawniła, czego się dopuścił.

"Oczywiście jest jeszcze ich mnóstwo, ale pytanie, do czego on się posunie" - zakończyła.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz odpaliła "bombę"... Maciej Kurzajewski się wścieknie

Kurzajewski ukrywa zaręczyny! Cichopek już i tak wszystko zdradziła

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje nago w wannie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Grzegorz Krychowiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy