Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska z dekoltem do pępka pielęgnuje „wewnętrzne dziecko”

Anna Wendzikowska (40 l.) ostatnio rozpieszcza fanów zdjęciami w mocno wydekoltowanych kostiumach kąpielowych. Jak się okazuje, ma ich sporą kolekcję, chociaż wszystkie są w tym samy stylu: jednoczęściowe w dekoltem do pasa. W jednym z nich postanowiła dopieścić swoje „wewnętrzne dziecko”.

Anna Wendzikowska, jak wynika z jej Instagrama, stara się niezbyt często zaglądać do domu. Spędza w podróży jakieś trzy razy więcej czasu niż ludzie pracujący na etatach. Tylko w ubiegłym roku udało jej się wpaść do Kostaryki, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Omanu, na Karaiby i Malediwy. Lekko licząc wyszło, że ponad kwartał spędziła poza Polską. Być może zagęściła częstotliwość wyjazdów, mając w tyle głowy, że jej starsza córka Kornelia od września pójdzie do szkoły i nie będzie mogła towarzyszyć mamie w podróżach tak często, jak dotąd. 

Reklama

Kiedy 4 dni temu Wendzikowska zamieściła zdjęcie z rękawa prowadzącego do samolotu na warszawskim lotnisku Chopina, fani zastanawiali się, dokąd tym razem ją poniosło. Na rozwiązanie tajemnicy nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że celebrytka poleciała do Dubaju i zamieszkała w hotelu Waldorf Astoria, gdzie najtańszy pokój kosztuje w czerwcu 1237 złotych za noc.  Do tego trzeba doliczyć 198 złotych za śniadanie. O tym, gdzie Wendzikowska mieszka, wiadomo od niej samej, bo z reguły nie zapomina oznaczyć lokalizacji w swoich wpisach na Instagramie. Widocznie uznała hotel za wystarczająco prestiżowy, by się nim chwalić. 

Poruszający apel Anny Wendzikowskiej

Z okazji Dnia Dziecka Wendzikowska zamieściła kolejne z serii zdjęć w kostiumie kąpielowym. Ostatnio się w takich specjalizuje, stąd wiadomo, że ma bogatą kolekcję kostiumów, chociaż wszystkie mają ten sam krój i różnią się właściwie tylko kolorem. 

Zaczepiona o palmę Wendzikowska apeluje o to, by pielęgnować w sobie ”wewnętrzne dziecko”. Jak radzi na Instagramie:

Akurat Wendzikowska doskonale wie, o czym mówi. Jak ujawniła w jednym z wywiadów, nigdy nie doświadczyła w domu miłości, jakiej potrzebuje każde dziecko. Kilka miesięcy temu w rozmowie fanami na Instagramie wyznała, że rodzice wciąż dawali jej do zrozumienia, że nie jest wystarczająco dobra:

Z czasem ich relacje stały się tak toksyczne, że prezenterka postanowiła je zakończyć. Odcięła się od rodziców, a jej córki nie widują dziadków. Jak wspomniała:

Przy okazji przejrzyjmy jej kolekcję kostiumów kapielowych: 

Zobacz też:

Edyta Górniak pękła. "Okłamałam całą Polskę. Po 15 latach powiem prawdę"

Daphne Joy prezentuje obłędne kształty. Biała sukienka robi furorę

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | Dzień Dziecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy