Reklama
Reklama

Anna Starmach urodziła. Kim jest mąż Ani Starmach?

Ania Starmach i Piotr Kusek są małżeństwem od paru lat. Oboje spełniają się w roli rodziców, ale stornią od życia medialnego. Wiele osób zatem zastanawia się zatem, kim jest mąż Starmach.

Anna Starmach znana jest wszystkim jako jurorka jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych "MasterChef". Prywatnie jednak od paru lat spełnia się w roli mamy i żony. Dokładnie w czwartek 13 maja po raz drugi została mamą i przywitała na świecie. Urodziła syna Gustawa. Ponadto razem z mężem mają córkę Jagnę. Maż Ani Starmach w przeciwieństwie do niej nie jest osób publiczną i bacznie strzeże swoją prywatność. Co zatem wiemy o Piotrze Kusek?

Kim jest mąż Ani Starmach?

Ania Starmach i Piotr Kusek pobrali się w 2018 roku w Krakowie, rok po zaręczynach. W 2019 roku zostali już rodzicami Jagny. Choć kucharka nigdy nie mówiła o męża, po raz pierwszy opowiedziała o związku w programie Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo także że Piotr Kusek jest biznesmen i menedżer w znanej firmie Comarch. 

Ponadto Starmach co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia, pokazując fragmenty jej codziennego życia. Trzeba przyznać, że tworzą rodzinę, jak z żurnala!

Reklama


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy