Reklama
Reklama

Anna Skura otworzyła się na temat związków. Uprawiała seks w trójkącie! Na tym nie koniec...

Anna Skura (36 l.) broni trójkątów miłosnych i otwartych związku, walcząc z tabu, które obowiązuje wśród Polaków. Influencerka nie zaprzecza, że sama ma na swoim koncie różne miłosne przeżycia. To, co zdradziła publicznie może wprawić w osłupienie. Znaliście ją od tej strony?

Anna Skura o otwartych związkach i wielokątach miłosnych

Anna Skura zaistniała w mediach społecznościowych jako podróżniczka, która chciałaby zwiedzić cały glob. Kobieta uwielbia adrenalinę, a z tego względu pozwala sobie na takie aktywności jak skoki ze spadochronem. 

W sieci zawrzało, gdy okazało się, że Skura zaczęła spotykać się z Dawidem Piątkowskim, "ekspertem" od rozwoju duchowego i trenerem mentalnym (cokolwiek to znaczy).

Reklama

Chociaż związek Skury i Piątkowskiego wydawał się harmonijny i szczęśliwy, zakończył się sensacyjnie - Piątkowski rozstał się z Anią i wrócił do kraju. Z lotniska odebrała go była żona, za którą ponoć bardzo tęsknił.

Najnowszy wywiad Anny Skury wskazuje na to, że nie cierpi ona zanadto po stracie partnera. Co więcej, można nieco inaczej spojrzeć na relację tej dwójki, zapoznając się ze zwierzeniami celebrytki.

W rozmowie z Żurnalistą, który obecnie nie cieszy się dobrą sławą, gwiazda poruszyła temat współżycia z wieloma osobami oraz prowadzenia otwartych relacji romantycznych.

Internauci nie lubią rozmawiać na podobne tematy, co boli Skurę, która nie ma w ogóle problemu z opowiadaniem o swojej prywatności.

"Albo jakieś w ogóle trójkąty czy cokolwiek takiego to już w ogóle przechodzi na przestrzeń kontrowersji: "Ona jest zboczona, ona jest odklejona". W mojej społeczności jest to temat tabu. W społeczności offline też, a ja bardzo lubię o tym rozmawiać i poznawać osoby" - zdradziła gwiazda i dodała bez skupułów:

Anna Skura żyła w związku z kilkoma osobami?

Żurnalista nie chciał odpuścić Skurze i postanowił pociągnąć ją za język. Wielu zszokować może to, czego dowiedział się od influencerki. Wyjawiła, że poligamia nie jest jej obca.

W dalszej części rozmowy Ania Skura doprecyzowała, że zdarzyło jej się żyć w trójkącie z mężczyzną i dwiema kobietami.

Zobacz też:

Anna Skura świętuje... rozwód! W sądzie trzymali się za ręce. Adwokat piał z zachwytu!

Anna Skura podróżuje z córką i psem skuterem. Fani grzmią!

Anna Skura rozstała się z partnerem. Wrócił do Polski!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Skura | Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy