Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Anna Nehrebecka podjęła trudną decyzję po 38 latach małżeństwa!

Kiedyś na siedem lat rzuciła aktorstwo i przeniosła się do Belgii, gdzie jej mąż Iwo Byczewski pełnił funkcję ambasadora. Tym razem rewolucji nie było. Anna Nehrebecka (67 l.) żyje w Polsce, jej małżonek w Tunezji...

Reklama

Dlaczego nie zdecydowała się pani ruszyć za mężem?

Reklama

Anna Nehrebecka: - Z Brukseli często przyjeżdżałam do Warszawy. To było łatwiejsze niż podróż z Tunisu. Zresztą Tunezja to inna kultura, inna mentalność. Podjęcie decyzji było bardzo trudne, ale nie zdecydowałam się wyjechać.

Często odwiedza pani męża w Tunisie?

- Kiedy tylko mogę. Oczywiście, jeśli pozwala mi na to nasz budżet domowy. Trudno pojechać na 3 dni, bo koszty takiej wyprawy są zbyt wysokie, a ja przecież pokrywam je z własnej kieszeni. Staram się polecieć na minimum 10 dni, jeśli pozwalają mi obowiązki. To chyba oczywiste, że chcemy być jak najdłużej razem.

Uchodzą państwo za zgrane małżeństwo. Co jest sukcesem waszego związku?

- Przede wszystkim uczucie, wzajemny szacunek, zaufanie i odpowiedzialność. To jest podstawa dobrego, zgranego małżeństwa.

Jak odległość wpływa na pani relacje z mężem?

- Nie ukrywam, że życie na odległość nie jest łatwe. Jesteśmy małżeństwem prawie 38 lat. Przez ten czas nasze role się zmieniały. Raz mąż czekał na mnie, raz ja czekałam na męża. Dziś coraz częściej myślę, by więcej czasu spędzać razem. W tej chwili ja mam łatwiej. W Warszawie jest nasza córka, rodzina i przyjaciele. W Tunisie Iwo jest sam. Jesteśmy w stałym kontakcie i wspieramy się nawzajem, ale to ciągle za mało.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Nehrebecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »