Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha rozstała się z partnerem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

Fotoreporterzy przyłapali partnera Anny Muchy (39 l.) w towarzystwie innej kobiety. Co na to aktorka?

Od kilku miesięcy krążą plotki o rozstaniu Anny Muchu i jej partnera, architekta wnętrz Marcela. Są parą od dobrych kilku lat. W 2011 r. na świat przyszła ich córka Stefania, trzy lata później syn Teodor.

Reklama

Mucha niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego, nie dziwi więc fakt, że milczy również na temat ostatnich doniesień.

Tygodnik "Twoje Imperium" podaje jednak, że u boku jej partnera zaczęła pojawiać się nowa kobieta. Na zdjęcia publikowanych przez gazetę widzimy, że para nie kryje się z czułościami i chętnie bywa w modnych warszawskich knajpkach.

"Nie da się nie zauważyć, że od roku tych dwoje niegdyś zakochanych w sobie do szaleństwa ludzi nie pokazuje się razem. U boku Marcela Sory widywana jest za to coraz częściej atrakcyjna i na oko znacznie od niego młodsza kobieta" - czytamy w "Twoim Imperium".

"Nasi fotoreporterzy kilkakrotnie spotkali ich w modnych knajpkach w ścisłym centrum Warszawy. Zachowanie tych dwojga świadczy o dużej zażyłości. Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii. W zeszłym tygodniu wybrali się razem na śniadanie do popularnej wśród celebrytów warszawskiej restauracji na Placu Trzech Krzyży. Na zdjęciach, które publikujemy obok, widać, że im smakowało - lokal opuścili w wyśmienitych nastrojach".

Mamy nadzieję, że aktorka w końcu "przerwie milczenie" i zdementuje medialne rewelacje.

***

Zobacz więcej materiałów:pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje