Reklama
Reklama

Anna Mucha nie hamowała się kwestii pieniędzy. Tak podsumowała Dodę

Co łączy Annę Muchę i Dodę? Okazuje się, że bardzo dużo. Aktorka przy okazji składania życzeń wokalistce nie hamowała się z językiem. Miało wyjść miło, ale jednak można było wyczuć w tych słowach lekkie spięcie.

Anna Mucha nie hamowała się kwestii pieniędzy. Tak podsumowała Dodę

Z okazji urodzin Dody aktorka Anna Mucha nagrała "specjalne życzenia". Jak wiadomo, wokalistka swoje okrągłe 40. urodziny spędzała w Tajlandii ze swoim ukochanym Dariuszem Pachutem. Jeden z portali wyemitował życzenia od gwiazdy i były one... zaskakujące.

Reklama

Mucha dowaliła Dodzie. Poszło o alimenty na dzieci

Anna Mucha, która znana jest z ostrego i ciętego języka i tym razem się nie hamowała. Niespodziewanie wypaliła do Doroty, że powinna płacić na jej dzieci... alimenty.

"Cześć Doda! Doroto, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że dzięki tobie poznałam ojca swoich dzieci, więc tak naprawdę, to ty powinnaś płacić alimenty, albo można powiedzieć, że to są wspólne nasze dzieci. No nie do końca, ponieważ to by było mocno naciągnięte mimo wszystko" - mówiła Ania w wideo, które nagrała na prośbę Party.

Okazuje się, że Anna Mucha właśnie dzięki Dodzie poznała Marcela Sorę. Zainspirowana eksponowaniem kobiecości przez wokalistkę, aktorka postanowiła spróbować ją naśladować. 

Dzięki Dodzie Anna Mucha poznała ojca swoich dzieci

Zachęcona komplementami od Dody, Mucha pewnego dnia założyła najlepszą kreację i to wtedy spotkała ojca swoich dzieci.

"I to był jeden jedyny raz, kiedy założyłam mini sukienkę czy spódniczkę, czerwone buty na obcasie, wskoczyłam do swojego terenowego samochodu, bo wtedy jeździłam jeszcze mocno terenowym samochodem i z impetem przez kałużę, przez błota podjechałam pod studio nagraniowe, gdzie mieliśmy kręcić jeden z programów rozrywkowych "Jak oni śpiewają". Otworzyłam drzwi, wystawiłam stopę z czerwoną szpilką i to był obraz, który zobaczył mężczyzna, który stał się moim mężczyzną i moim partnerem na długie lata i ojcem moich dzieci. Także dzięki serdeczne kochana" - dodała Anna Mucha w specjalnym nagraniu.

Anna Mucha przez lata związana była z Marcelem Sorą, a para doczekała się dwójki dzieci: Stefanii i Teodora.

Zobacz też:

Doda szybko chwyciła za telefon. Skontaktowała się ze Steczkowską w sprawie Eurowizji

Mucha powróciła do konfliktu z Karolakiem. Nie miała litości: "Ale sobie zapracował"

Doda "nie zamierza starzeć się z godnością". Piosenkarka zaplanowała odważny zabieg

Anna Mucha już tak nie wygląda. Gwiazda nagle wprawiła fanów w osłupienie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama