Reklama
Reklama

Doda "nie zamierza starzeć się z godnością". Piosenkarka zaplanowała już stosowne działania

Doda, która niedawno świętowała swoje urodziny, zdobyła się na zaskakujący komentarz. Gwiazda z rozbrajającą szczerością przyznała, że "nie zamierza starzeć się z godnością". W związku z tym zaplanowała zabieg poprawiający urodę. Na co dokładnie zdecydowała się piosenkarka?

Doda kończy 40. urodziny

Doda 15 lutego świętowała swoje czterdzieste urodziny. Słynna piosenkarka z okazji okrągłego jubileuszu wybrała się na egzotyczny wyjazd do słonecznej Tajlandii. W czasie urlopu znalazła czas nie tylko na radosne świętowanie, ale także na odrobinę refleksji. Swoimi przemyśleniami na temat wieloletniej kariery, a także życia prywatnego, gwiazda podzieliła się w mediach społecznościowych.

Reklama

"Dzięki wam miałam wspaniałe czterdzieste urodziny i dostałam wiatru w żagle, by nie bać się spełniać swoich kolejnych marzeń i nie bać się tworzyć coś samemu i na własny rachunek! Księżyc w nowiu towarzyszy mi od początku ery Aquarii, czyli od dwóch lat i najwidoczniej oprócz tego, że jest moim strażnikiem, to przynosi mi ogromne szczęście. Dziękuję! Mam wspaniałych fanów!" - napisała wokalistka.

Doda korzysta z dóbr medycyny estetycznej?

Doda od lat udowadnia, że wiek to tylko liczba - piosenkarka zachwyca urodą i zgrabną sylwetką od początku swojej kariery. Artystka, która znakomitą formę zawdzięcza przede wszystkim aktywności fizycznej i zbilansowanej diecie, wielokrotnie podkreślała, że choć nigdy nie poddała się operacji plastycznej, zdarza się jej korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Przy okazji swoich czterdziestych urodzin była partnerka Radosława Majdana postanowiła otwarcie opowiedzieć o tym, czy w najbliższym czasie zamierza poprawić swój wygląd.

"Nie zamierzam starzeć się z godnością" - przyznała z rozbrajającą szczerością na antenie radia RMF FM.

W związku z tym gwiazda przyspieszyła zabieg, który zaplanowany miała na późniejszy termin: "Mam zaplanowany lifting na za dwa lata, ale dzwoniłam do mojej matki powiedzieć, że przyspieszam o rok" - dodała w tej samej rozmowie.

Można się spodziewać, że w odpowiednim czasie Doda pochwali się fanom finalnym efektem liftingu.

Zobacz też:

Doda niespodziewanie zabrała głos ws. Luny. Nie tego się spodziewano

Doda po 40. zmienia ścieżkę kariery. Już się z tym nie kryje

Doda i Pachut się zaręczyli? Zdjęcia nie kłamią o tej wspaniałej wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy