Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Maria Jopek rozpoczyna nową drogę!

Jej małżeństwo od dawna nie jest sielanką, ale piosenkarka zamiast na naprawie związku, koncentruje się na karierze.

Jej ostatnia płyta "Minione", która ukazała się na początku lutego, ma wymowną dedykację: "Dla zakochanych, niekochanych i za mało kochanych". Nietrudno zgadnąć, z którą grupą słuchaczy identyfikuje się Anna Maria Jopek (47 l.). Plotki o kryzysie w jej małżeństwie z dziennikarzem Marcinem Kydryńskim (49 l.) nie milkną od kilku lat. W najnowszym szczerym wywiadzie piosenkarka nie poświęciła mężowi ani jednego słowa.

Reklama

Rozpływała się za to nad relacją, jaka łączy ją z innym mężczyzną. Znany brytyjski piosenkarz Sting kilka tygodni temu zaprosił wokalistkę do wspólnego zaśpiewania piosenki. - Usiadłam obok, a on zaczął śpiewać tak blisko i najprawdziwiej. Zobaczyłam jego dłonie na gryfie. Takie piękne i mocno spracowane. Byłam tak podekscytowana, że na koniec pocałowałam go w rękę - wyznała Anna Maria.

Artystka przyznała, że słynnym muzykiem zafascynowana jest od lat. Jako uczennica szkoły muzycznej słuchała jego piosenek, a pierwsze płyty, jakie pojawiły się w jej domu, to właśnie płyty Stinga. - Plakat z jego szarymi oczami wisiał w mojej szafce w liceum muzycznym. Te jego oczy witały mnie codziennie i uspokajały, że dam radę - wspomina gwiazda.

Potem widywała się ze swoim idolem kilkukrotnie. Za każdym razem było to dla niej wielkie przeżycie. A po ich ostatnim spotkaniu poczuła się spełnioną kobietą. - Spotkanie ze Stingiem w garderobie w Toruniu jest jednym z najmocniejszych i najpiękniejszych doświadczeń. Nic już nie trzeba. Liczyła się po prostu ta chwila, kiedy mogłam posiedzieć i usłyszeć jego głos obok. Już nic więcej nie chcę - powiedziała.

Anna Maria Jopek przyznaje, że skupia się teraz nie na rodzinie, a na karierze. - Kiedyś wielu rzeczy nie mogłam zrobić ze względu na chłopców. Chciałam być mamą przede wszystkim. Teraz wracam do swojego powołania - mówi szczerze. Dziś jej synowie Franciszek (18 l.) i Stanisław (16 l.) są już prawie dorośli. 31 stycznia Anna i Marcin obchodzili 19. rocznicę ślubu, jednak oboje pochłonięci byli sprawami zawodowymi. Mąż gwiazdy zajmuje się swoimi pasjami - podróżami i pisaniem książek. - Nauczyłam się dawać wolność wszystkim i wszystkiemu, co mam i co kocham. Nie wolno zamieniać nikogo w kogoś, kim nie jest - mówi z nutą goryczy Anna.

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje