Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński oddalili się od siebie?

​Tuż przed Walentynkami ukaże się nowa płyta piosenkarki „Minione”. Utwory, które nagrała Anna Maria Jopek (46 l.), są przepełnione żalem. Czy to zapis jej emocji związanych ze związkiem?

"Twe usta kłamią mi co dzień, gdy szepczą słowa o kochaniu. Twe usta kłamią mi co noc, gdy mnie całują w pożądaniu. Za nimi snuję się jak cień, lecz gdy pomyślę o rozstaniu, twych ust mnie ciemna bierze moc, choć wiem że kłamią...".

Słowa piosenki "Twe usta kłamią", będącej zwiastunem nowej płyty Anny Marii Jopek, mówią o umierającej miłości. Ci, którzy dobrze znają artystkę, wiedzą, że jej małżeństwo z podróżnikiem i fotografem Marcinem Kydryńskim (48 l.) również nie przypomina idylli.

W środowisku show-biznesu od dawna mówi się, że gorące niegdyś uczucie, przypieczętowane narodzinami synów: Franciszka (18 l.) i Stanisława (16 l.), po prostu się wypaliło. - Od lat żyją nie razem, ale obok siebie - twierdzi znajoma rodziny cytowana przez "Na Żywo".

Reklama

Anna znalazła spełnienie w muzyce. Z powodzeniem koncertuje i nagrywa płyty z artystami z różnych krajów. Marcin odnajduje szczęście w egzotycznych podróżach. Wyjeżdża samotnie na długie tygodnie, zwłaszcza w niebezpieczne rejony Afryki.

Czasem organizuje także warsztaty fotograficzne, na które zabiera pasjonatów fotografii. Jego rodzina nie podzielała bowiem jego pasji do podróży.- Wynajmowaliśmy z Anią i chłopcami samochód i wędrowaliśmy wśród stad słoni. Nie byli zachwyceni. A ja, powoli, uczyłem się akceptować, że czyjeś życie, wybory, pasje mogą być inne, niż byśmy chcieli - wyznał w jednym z wywiadów Marcin.

Kilka lat temu w prasie pojawiły się zdjęcia jego żony, mogące sugerować, iż łączy ją wyjątkowo bliska zażyłość z jednym z kolegów z zespołu - Krzysztofem Herdzinem. By wyciszyć plotki, małżonkowie znów pojawili się razem na jednej z imprez. Ale wygląda na to, że mimo starań nie udało się im odbudować dawnej bliskości.

***
Zobacz więcej materiałów

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje