Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Kydryński i Anna Maria Jopek: ich małżeństwo to fikcja?!

Marcin Kydryński (47 l.) i Anna Maria Jopek (45 l.) sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa. Jednak co rusz media spekulowały o kryzysach w ich związku. Teraz temat znów powraca.

Niedawno miała miejsce premiera nowej książki "Biel. Notatki z Afryki". Na spotkanie autorskie Marcin Kydryński przybył w posępnym nastroju. W okularach, z siwym zarostem i ponurą miną pozował fotoreporterom do zdjęć. Czy ten smutek może mieć związek z kryzysem w małżeństwie z piosenkarką Anną Marią Jopek? 

Reklama

Pierwszy raz informacja o problemach tej pary pojawiła się w mediach blisko trzy lata temu. Wówczas ukazały się zdjęcia Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu Krzysztofem Herdzinem nad polskim morzem. Spacerowali, przytulali się do siebie, a on czule pocałował ją w czoło.

Kilka miesięcy później małżonkowie pojawili się razem na oficjalnej imprezie. Być może chcieli w ten sposób uciąć plotki o kryzysie, jednak to im się nie udało, ponieważ odmówili pozowania razem do zdjęć. 

Prawda jest jednak taka, że codzienne życie pary, która ma dwóch nastoletnich synów, nie sprzyja budowaniu rodzinnych więzi. Ona wciąż jest w rozjazdach, ponieważ koncertuje nie tylko w Polsce. Jego wciąż ciągnie do najdalszych zakątków świata.

Wygląda na to, że małżonkowie od dawna żyją własnym życiem.

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kydryński | Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje