Reklama
Reklama

Anna Lewandowska już nie przypomina siebie. Ćwiczenia zmieniły rysy twarzy?

Anna Lewandowska (34 l.) już niejednokrotnie mierzyła się z zarzutami internautów o nieprzyznawanie się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Tym razem trenerka po raz kolejny zadziwiła swoich fanów odmienionym wyglądem. Trudno mieć wątpliwości, że w obrębie jej twarzy "coś się działo".

Anna Lewandowska: zabiegi medycyny estetycznej

Anna Lewandowska jako właścicielka własnej marki kosmetycznej zawsze podkreśla, że jej młodzieńczy, promienny wygląd to wyłącznie zasługa odpowiedniej pielęgnacji, ćwiczeń i prawidłowo zbilansowanej diety. Żona Roberta Lewandowskiego nigdy wprost nie przyznała się do korzystania z osiągnięć medycyny estetycznej, czym bardzo podpadła swoich obserwującym. Ludzie wiele razy wytykali trenerce, że jej twarz oraz ciało przechodzą kolejne przemiany.  

Gdy parę lat temu usta Anny Lewandowskiej uległy niespodziewanemu uwypukleniu, chyba nikt nie miał wątpliwości, że za zmianę odpowiada zastrzyk z wypełniaczem. Jakiś czas później zmienił się także biust żony Roberta Lewandowskiego. Krążyły plotki, że celebrytka poddała się operacji powiększenia piersi. Na początku zeszłego roku trenerka zaskoczyła z kolei, odmienionymi rysami twarzy. Trudno uwierzyć, że mogło dojść do tylu naturalnych zmian w tak krótkim czasie. I choć Anna Lewandowska w tym temacie milczy jak zaklęta, jej twarz mówi sama za siebie. 

Reklama

Przed dwoma dniami na instagramowym profilu żony napastnika Barcelony ukazało się zdjęcie, które znów wywołało lawinę domysłów. Anna Lewandowska zapozowała w kuchni. Celebrytka w poście reklamowym odsłoniła brzuch, chwaląc się idealnie zarysowanymi mięśniami.

"Spotkania z przyjaciółmi zawsze dostarczają mi mnóstwo radości. Po powrocie z Polski nadrabiam świąteczne, towarzyskie zaległości. Wspólna kolacja będzie miłym zakończeniem dnia!" - napisała w opisie fotografii.

Anna Lewandowska już nie przypomina siebie

Żaden z internautów nie był specjalnie zainteresowany produktami reklamowanymi przez trenerkę. Fani skupili się głównie na odmienionym wyglądzie żony Roberta Lewandowskiego oraz fakcie, że w ostatnim czasie Anna Lewandowska ciągle coś poleca. Internauci są wyraźnie zmęczeni jej reklamami. 

"W ogóle nie przypominasz tu siebie;

Co ma do tego goły brzuch?;

Non stop reklama. Większość zdjęć już tylko sponsorowanych. Jakoś wyczuwam mało prawdy w takich osobach" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Na kolejne zdjęcia Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać. Na najświeższym kadrze możemy zobaczyć trenerkę w towarzystwie męża, Roberta Lewandowskiego. Para zapozowała w sylwestrowych stylizacjach, życząc swoim fanom "Szczęśliwego Nowego Roku". I tym razem nie sposób oprzeć się wrażeniu, że twarz Anny Lewandowskiej mocno się zmieniła. Celebrytka ma nieco pełniejsze policzki niż poprzednio, a skóra na jej czole jest mocniej napięta. Anna Lewandowska milczy jednak jak zaklęta. Myślicie, że kiedyś wyjawi prawdę na temat tajników swojej urody?

Zobacz też:

Anna Lewandowska wzięła męża w obroty. Tak zmysłowego Roberta jeszcze nie widzieliśmy

Lewandowska, Rozenek-Majdan i Rodowicz mają luksusowe choinki. Bogactwo widać na pierwszy rzut oka

Lewandowscy składają życzenia przy choince. To wcale nie jest Polska! Dokąd pojechali na Święta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy