Reklama
Reklama

Anna Lewandowska i Marina Szczęsna pozują na zdeptanym szaliku. Znieważyły barwy narodowe?

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z dziećmi pozowały do wspólnego zdjęcia podczas meczu polskiej reprezentacji z Albanią. Niestety, nie zauważyły pewnego szczegółu, który natychmiast wyłapali internauci.

Podczas czwartkowego meczu polskiej reprezentacji z reprezentacją Albanii Robert Lewandowski potwierdził, że zasłużenie jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Kapitan polskiej reprezentacji  strzelił widowiskowego gola już w 12. minucie spotkania, co zdecydowanie poprawiło humor całemu zespołowi i w konsekwencji doprowadziło do triumfu 4:1 nad Albanią. 

To był 123. mecz Lewandowskiego w biało-czerwonych barwach. Niestety, jak zauważyli internauci, żona polskiego napastnika nie ceni barw narodowych tak wysoko jak Robert,

Anna Lewandowska wywarła fatalne wrażenie pozując z Mariną Łuczenko-Szczęsną, Klarą i Liamem do zdjęcia z biało-czerwonym szalikiem plączący jej się pod nogami. 

Reklama

Lewandowska i Szczęsna pozują na szaliku

Zdjęcie zamieściła na swoim Instagramie Marina, co nietrudno zrozumieć, w końcu to nie pod jej zelówką znajduje się symbol bliski sercu każdego kibica. Anna Lewandowska nie zdecydowała się pokazać tego ujęcia na swoim Instagramie, czemu też trudno się dziwić. 

Co do tego, czy doszło do znieważenia symbolu narodowego, czy też nie, zdania są podzielone. Pod zdjęciem Ani i Mariny pojawiły się krytyczne komentarze:

Inni komentujący uważają jednak, że to burza w szklance wody: 

Którą z opinii podzielacie? 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Marina Łuczenko-Szczęsna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy