Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska latami zmagała się z bólem. W końcu poszła do lekarza. Diagnoza była jednoznaczna

Anna Kalczyńska, która od kilku miesięcy nie jest już pracownikiem TVN-u, ma teraz dużo więcej czasu dla siebie i dla najbliższych. Dziennikarka po powrocie z egzotycznego urlopu musiała zadbać o swoje zdrowie i udała się do specjalisty. Okazuje się, że była prowadząca "DDTVN" od lat boryka się z uciążliwą dolegliwością.

Anna Kalczyńska została zwolniona z "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska przez wiele lat była jedną z największych gwiazd telewizji TVN. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej występy w popularnym programie śniadaniowym. Nieoczekiwanie dziennikarka zakończyła swoją długą przygodę ze stacją z Wiertniczej. W związku z zaskakującymi decyzjami zarządu, z "Dzień Dobry TVN" pożegnali się także inni słynni prezenterzy.

Ku zdziwieniu widzów z porannego pasma zniknęły także takie sławy jak Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Małgorzata Ohme.

Reklama

Chociaż Anna Kalczyńska cieszyła się dużą sympatią ze strony widzów i dobrą opinią w branży, była prezenterka "DDTVN"  na tę chwilę wciąż pozostaje bezrobotna.

Anna Kalczyńska wybrała się do Wietnamu

Dziennikarka stara się jednak skupiać na pozytywnych aspektach obecnej sytuacji i w związku z tym więcej czasu poświęca swoim najbliższym. Ostatnio 47-latka wybrała się na urlop w towarzystwie swojej mamy i siostry. Wyjątkowymi chwilami podzieliła się w mediach społecznościowych.

"Wspólne podróżowanie to najlepsze, na co można się zdecydować. Wspomnień nie da się kupić!"- napisała pod jednym ze zdjęć z Wietnamu.

Egzotyczny wypad okazał się znakomitą okazją nie tylko na wypoczynek, ale także inspiracją do tego, by w końcu o siebie zadbać. Anna Kalczyńska po powrocie do kraju postanowiła zająć się swoim zdrowiem. Dziennikarka nie ukrywa, że od dłuższego czasu boryka się z uporczywymi bólami kręgosłupa.

Tym razem była gwiazda TVN-u mogła jednak liczyć na pomoc niezawodnego specjalisty.

"W walce o pion nie jestem sama. Od lat, kiedy zdiagnozowano u mnie dyskopatię jestem pod opieką dr. Adriana Rymarczyka (...). Ciągle ratuje mnie z bólowych opresji" - napisała 47-latka i dołączyła do relacji... zdjęcie rentgenowskie swojego kręgosłupa.

Miejmy nadzieje, że dolegliwości bólowe szybko uda się pokonać dzięki interwencji eksperta od bólu pleców.

Zobacz też:

Anna Kalczyńska zostanie gwiazdą TVP? Gwiazda "Dzień Dobry TVN" stoi przed wielką szansą

Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie zwolnień w "Pytaniu na śniadanie"

Sołtysik spotkał nagle Kalczyńską na mieście. Pilnie potrzebowała pomocy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama