Reklama
Reklama

Anna Jurksztowicz o pomocy charytatywnej. Ile sama przekazała?

Anna Jurksztowicz nie skąpi datków na osoby w potrzebie, a już niedługo może wesprzeć kolejne dzięki udziałowi w 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jednym z wywiadów Anna Jurksztowicz opowiedziała, dlaczego tak mocno angażuje się w działalność społeczną. Zdradziła także, ile dokładnie pieniędzy przekazała w ubiegłym roku.

Anna Jurksztowicz wśród gwiazd "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Nadchodzi nowy, ciekawy rozdział w życiu Anny Jurksztowicz (58 l.). Wokalistka (posłuchaj!), która rozstała się z Krzesimirem Dębskim (69 l.), postawiła na rozwój osobisty. Gwiazda rozpoczęła pracę nad zupełnie nowym projektem, a jest nim udział  w popularnym show telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Obok niej w szesnastej edycji biorą udział Viki Gabor, Karolina Pisarek, Danzel, Ania Rusowicz, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski i  Maciej Radel.

Reklama

Nowe sceniczne wyzwanie wokalistki

W muzycznym programie, w którym gwiazdy wcielają się w artystów z Polski i ze świata jej wielkim atutem będzie doświadczenie wokalne. Anna Jurksztowicz w 1985 roku wygrała 22. Krajowy Festiwal Piosenki w Opolu i od tego czasu już 35 lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Reprezentowała Polskę na festiwalach na całym świecie. Jej dyskografia obejmuje 10 albumów, a  drugie tyle stanowią jej produkcje poświęcone innym wykonawcom. Wylansowała wiele przebojów: "Diamentowy kolczyk" (posłuchaj!), "Stan pogody", "Hej! Man", "Zmysły precz" (posłuchaj!), Na dobre i na złe", "Zima lubi dzieci" i "Matki, żony i kochanki" (posłuchaj!).

Pomoc charytatywna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i nie tylko

Okazuje się, że nie tylko chęć rozwoju skłoniły ją do wzięcia udziału w produkcji. Wokalistka pochwaliła formułę programu, w której żaden z uczestników nie odpada, a wygrane przekazywane są na cele charytatywne. Anna Jurksztowicz już wcześniej wykazywała wielkie serce w stosunku do osób potrzebujących.

Artystka ma już plany, co do ewentualnego przekazania czeku o wartości 10 tysięcy złotych, który czeka na zwycięzcę odcinka.

Będziecie kibicować Annie Jurksztowicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Jurksztowicz | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy