Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Głogowska wyrzucona z "Tańca z gwiazdami"! "Dotarło do moich uszu, że jestem za stara"

Anna Głogowska (37 l.) nie kryje żalu, że podziękowano jej za prowadzenie "Tańca z gwiazdami".

Plotki o tym, że tancerka pożegna się z polsatowskim show, powracały co sezon. Tym razem jednak okazały się prawdziwe - Głogowskiej nie zobaczymy już w roli gospodyni.

Reklama

Szczerą rozmowę z nią na ten temat publikuje tygodnik "Twoje Imperium", który skontaktował się także z innymi tancerzami i tancerkami. Nie kryją oni, że ich przygoda z telewizją to nie sielanka. Jednak chcą pozostać anonimowi, bojąc się, że stracą pracę...

Kto podskakuje, ten może usłyszeć, że już nie pracuje

Jedna z popularnych tancerek zwierzyła się "Twojemu Imperium", że choć ona i jej koledzy podporządkowują udziałowi w programie swe życie, nie czują się szanowani przez decydentów, którzy na każdą skargę reagują tak samo: "nie podskakuj, bo na twoje miejsce jest dziesięciu chętnych".

- Kiedyś kilka występujących w programie gwiazd stanęło w naszej obronie, bo nie mogły patrzeć, jak nieraz jesteśmy traktowani - opowiada.

- Wtedy usłyszeliśmy, że gwiazdy dziś są, a jutro ich nie ma, zaś producenci będą zawsze i to z nimi należy się liczyć.

Inna tancerka podkreśla, że gdy program realizowano w TVN, liczono się z nimi.

- Mieliśmy do dyspozycji samochód z kierowcą, by móc bezpiecznie wrócić w nocy po nagraniu do domu. W Polsacie jeździmy na własny koszt. A przecież niektórzy mieszkają za Warszawą.

Kolejny tancerz dodaje, że telewizja nie płaci im za próbne lekcje dla gwiazd, kiedyś opłacano tak samo jak lekcje indywidualne.

- Ale najgorsze jest to, że producenci zachowują się tak, jakby byli panami naszego życia. Wiedzą, że dla nas utrata tej pracy byłaby końcem świata. Mimo to uwielbiają nas trzymać w niepewności. Czujemy się z tym beznadziejnie, zdani na ich łaskę i niełaskę. Nikt z nas, może poza Kaczorowską i Maserakiem, nie wie, czy wystąpi w następnej edycji. Gdy odpadamy z show, przed kamerami wylewnie dziękujemy Polsatowi za wspaniała opiekę i cudowną atmosferę. Ale trudno nam to przechodzi przez gardło...

Poproszony o komentarz dział PR Polsatu potwierdził, że szykują się zmiany personalne w programie.

Przeczytaj wywiad z Anną Głogowską na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje