Reklama
Reklama

Anna Czartoryska pokazała brzuch po czterech ciążach. „Dbajmy o siebie”

Anna Czartoryska- Niemczycka (38 l.) z okazji Dnia Matki zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z dyskretnie odsłoniętym fragmentem brzucha. Zaapelowała do mam, by nie dały się wkręcić za pogoń za idealną sylwetką, tylko doceniły swoje ciała za to, co potrafią.

Anna Czartoryska-Niemczycka miała kiedyś wielkie ambicje aktorskie. W ciągu pięciu lat  zagrała w jedenastu produkcjach, z których większość rozgrywała się nad rozlewiskiem , po czym wyswatana przez teściową, której marzył się mariaż biznesu z atystokracją, poślubiła Michała Niemczyckiego i skupiła się na powiększaniu rodziny. 

W lipcu 2014 roku na świat przyszedł pierwszy syn aktorki i jej męża. Od tamtej pory Czartoryska-Niemczycka przemknęła przez zaledwie 5 produkcje, wliczając zakończony po jednym sezonie serial „Mąż czy nie mąż”, w którym zagrała ofiarę wypadku zabandażowana od stóp do głów i wzięła udział w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zajęła przedostatnie miejsce. Jak ujawniła w wywiadzie z „Party”:

Czartoryska-Niemzycka apeluje do mam

Reklama

W kwietniu tego roku Czartoryska-Niemczycka urodziła czwarte dziecko. Mały Stefan dołączył do starszego rodzeństwa, Ksawerego, Janiny i Antoniego. 

Aktorka nie ukrywa, że nigdy nie zamierzała brać udziału w wyścigu świeżo upieczonych mam o najszybciej osiągnięty sześciopak na brzuchu. Przez pewien czas w show biznesie panowała moda, by mamy tuż po porodzie zachowywały się i wyglądały, jakby nigdy w życiu nie były w ciąży. Trwała rywalizacja o to, która najszybciej odzyska figurę po ciąży i wróci do pracy na pełnych obrotach. 

Ostatnio jednak trend się obrócił i młode mamy apelują na Instagramie, by przede wszystkim dbać o siebie i dziecko i dać ciału tyle czasu na powrót do formy, ile potrzebuje. Czartoryskiej-Niemczyckiej te postulaty są najwyraźniej doskonale znane. 

Zdjęcie, na którym nieśmiało pokazuje fragment brzucha widoczny znad gumki dresowych spodni, opatrzyła komentarzem, skierowanym do mam w dniu ich święta:

Zobacz też: 

Hakiel wrzucił nudeska do sieci. Tylko on i odkurzacz

Koniec z paragonami grozy? Katarzyna Bosacka sprawdza ceny truskawek, czereśni i bobu

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy