Rubik błyszczy na Paryskim Tygodniu Mody w towarzystwie Anny Wintour
Wspólne pojawienie się Anji Rubik i Anny Wintour na Paryskim Tygodniu Mody stanowiło wyjątkowy moment, potwierdzający znaczenie i wpływ Anji na światową scenę mody. Jej elegancja, charyzma i styl sprawiły, że stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych modeli na świecie.
Bywanie na zagranicznych galach i modowych eventach stało się dla Anji Rubik chlebem powszednim, jednak jej obecność na Paryskim Tygodniu Mody nadal wzbudza ogromne zainteresowanie i podziw. W szczególności, we wtorek, modelka pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji swojego bliskiego przyjaciela, Anthony'ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego Saint Laurent.

Anja Rubik zachwyciła klasyczną stylizacją
Anja podzieliła się z fanami nagraniem ze swojego przybycia na miejsce pokazu poprzez media społecznościowe. W tle słychać okrzyki fanów, a sama modelka znajduje się w centrum zainteresowania fotoreporterów. Rubik zachwyciła swoim szykownym wystąpieniem w beżowej sukience przewiązanej czarnym paskiem, na którą zarzuciła długi płaszcz w podobnej kolorystyce. Dopełnieniem jej "looku" były klasyczne szpilki, okazała biżuteria oraz wyrazista szminka na ustach. W pierwszym rzędzie miała okazję podziwiać najnowszą kolekcję YSL, siedząc tuż obok modowej ikony, redaktor naczelnej amerykańskiego wydania magazynu "Vogue".
Obecność Anji Rubik na Paryskim Tygodniu Mody, w towarzystwie tak wybitnej postaci jak Anna Wintour, potwierdza jej nieustannie rosnący status w świecie mody oraz wpływ na najważniejsze wydarzenia w branży.

Czytaj także:
Ich konflikt wywołał potężną awanturę w sieci. Później wydało się kto za tym stał
Lewandowska ubrała ekstremalnie krótkie spodenki. W sieci zawrzało









