Reklama
Reklama

Ania z "Rolnika" podpadła widzom. Poszło o jednego z kandydatów

Anna z programu "Rolnik szuka żony" zaprosiła na swoje gospodarstwo Jakuba, Mikołaja i Dominika. Ten wybór nie spotkał się z aprobatą widzów. Pod adresem rolniczki posypały się gromy. O co poszło?

"Rolnik szuka żony 10". Rolnicy już wybrali kandydatów

"Rolnik szuka żony" wystartował już w połowie września. Widzowie zobaczyli w ubiegłą niedzielę 3. odcinek randkowego show, w którym rolnicy i rolniczki wybrali po 3 kandydatów i zaprosili ich do swoich gospodarstw. Pod adresem Ani spod Kalisza posypały się gromy. Jej decyzja co do kandydatów wzbudziła sporo kontrowersji. Dlaczego?

"Rolnik szuka żony 10". Kandydaci Ani

Ania z "Rolnik szuka żony 10" bardzo zdecydowanie przepytała uczestników, którzy się do niej zgłosili. Choć na wstępie zaznaczyła, że wybierze mężczyzn w podobnym wieku, to jednak wśród zaproszonych na gospodarstwo znalazł się Mikołaj, który jest sporo młodszy od rolniczki.

Reklama

Dominik ma 29 lat i przyjechał do Ani ze Śląska, gdzie pracuje jako operator wózka widłowego. Jest wysportowany, a w wolnych chwilach chodzi na siłowni i jeździ na rowerze. Marzy o założeniu rodziny, o własnym domu, dzieciach i psie. Nie ma wyraźnego ideału kobiety. Jest dość nieśmiały, ale przy Ani czuje dobrze.

Jakub ma 30 lat i pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, ale pracuje w Kaliszu, gdzie prowadzi swoją własną firmę i samotnie wychowuje trójkę dzieci. Jest sympatycznym, pracowitym mężczyzną, ale w życiu brakuje mu stabilności. Zgłosił się do "Rolnika", bo szuka zdecydowanej i silnej partnerki, która byłaby dla niego wsparciem. Taką osobą wydała mu się Anna, więc zdecydował się napisać do niej list. 

Mikołaj to najmłodszy z kandydatów Ani. Mężczyzna ma 21 lat i rolniczka ciągle podkreśla, że chyba jest dla niej za młody. Do programu przyjechał z Mazowsza, gdzie prowadzi własne gospodarstwo, a w wolnych chwilach projektuje i buduje drewniane domy z bali. Z wykształcenia jest rolnikiem i technikiem elektroniki, jak więc widać nie ma raczej w zwyczaju się nudzić. Pomimo młodego wieku Mikołaj poważnie myśli o przyszłości i o kimś z kim mógłby spędzić resztę swojego życia. 

"Rolnik szuka żony 10". Fani krytykują wybór Ani

Fani programu "Rolnik szuka żony" uważają, że Mikołaj nie pasuje do Ani. Podkreślają różnicę wieku. A przecież Mężczyzna w rozmowie z Anią tak naprawdę wypadł chyba najdojrzalej ze wszystkich jej kandydatów. 

  • "Młody pozytywne wrażenie, wydaje się szczery. No ale jednak za młody dla niej, nie pasuje totalnie"; 
  • "Mikołaj to ideał, ale nie pasuje do niej"; 
  • "Młody najładniejszy, ale nie dla niej... ona ponura on radosny, ciągle mu matkuje";
  • "Tak szczerze to się zastanawiam co młody w niej szuka" - piszą widzowie na Instagramie.

Myślicie, że Mikołaj ma szanse u Ani, czy jednak rolniczka odrzuci go z uwagi na wiek?

Zobacz też:

Anna z "Rolnik szuka żony" mieszka w pałacu, ale nie szuka księcia. Oto co się okazało

Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80

Darek z "Rolnika" ma spore wymagania. Tak mieszka hodowca nowalijek

Przedsiębiorczy Artur woli maszyny od randek. Tak wygląda gospodarstwo uczestnika "Rolnik szuka żony"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy