Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Angela Dańczak z "Love Island. Wyspa miłości" straciła mnóstwo pieniędzy!

Angela Dańczak (25 l.) rok temu próbowała rozkręcić własny modowy biznes. Niestety, nic nie poszło po jej myśli. Uczestniczka "Love Island. Wyspa Miłości" straciła większość oszczędności.

Angela Dańczak w styczniu zeszłego roku postanowiła otworzyć własny sklep z ubraniami. Plan z pozoru był prosty, a dziewczyna w szybkim czasie miała zarobić niezłą sumę. Pomoc w realizacji projektu zaoferował jej nawet ówczesny chłopak. Bardzo jej pomagał, szczególnie w negocjacji umów oraz podczas sesji wizerunkowych. Gwiazda "Love Island. Wyspa Miłości" myślała, że uda się jej zarobić fortunę. Niestety, stało się inaczej. 

W takim razie co poszło nie tak?

Sklep w momencie oddania był mocno zaniedbany. Jego wartość rynkowa była znikoma. Angela wyznała, że na rozkręcenie modowego sklepu wydała kilkadziesiąt tysięcy. Małżeństwo, które przejęło biznes, zapłaciło jej symboliczną kwotę. Dziewczyna przez kilka miesięcy musiała wychodzić z finansowego dołku. 

Reklama

Gwiazda "Love Island. Wyspa miłości" w najbliższym czasie nie planuje żadnych innych biznesów. Teraz chce skupić się tylko na karierze.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.tv

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angela Dańczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje