Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aneta Zając urodzi bliźniaki

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - para aktorska, znana z serialu "Pierwsza miłość" - za pięć miesięcy zostaną rodzicami, i to podwójnymi, bo bliźniaków.

Śmieją się, że już dawno zostali sobie przeznaczeni. Aneta (28 l.) i Mikołaj (29 l.) poznali się jeszcze jako studenci Filmówki w Łodzi - on był na trzecim roku, ona dopiero zaczynała.

Reklama

- O miłości nie było jeszcze wtedy mowy. Wręcz przeciwnie. Takie są obyczaje w szkołach teatralnych, że starsi koledzy wynajdują młodszym trudne role do nauczenia się na zajęcia. I on nie zamierzał z tego rezygnować - wspomina z uśmiechem Zając.

Minęło kilka lat i znów się spotkali. Zostali parą... na planie popularnego serialu "Pierwsza miłość". Jednak nawet wtedy nadal byli tylko dobrymi znajomymi. Aż w produkcji serialu ogłoszono dłuższą przerwę. Oboje rozjechali się do swoich rodzinnych domów. I... zatęsknili za sobą.

Zaczęły się telefony, SMS-y. Gdy ponownie spotkali się na planie, ich pocałunki były już bardzo namiętne.

Po kilku miesiącach na palcu Anety pojawił się zaręczynowy pierścionek z białego złota. Wkrótce potem zaczęli myśleć o wspólnym życiu, a nawet powiększeniu rodziny.

To największe marzenie spełni się już za pięć miesięcy. Zostaną rodzicami! Ich szczęście jest tym większe, że aktorka spodziewa się bliźniaków - czytamy w tygodniku "Świat&Ludzie".

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze magazynu ŚWIAT&LUDZIE - już w sprzedaży!

(nr 50)

Dowiedz się więcej na temat: ciąża | dzieci | Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje