Reklama
Reklama

Andziaks nie wierzyła w słowa jasnowidza, a okazały się prawdą! "Terror"

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz (26 l.) i jej mąż Luka biorą udział w nowym sezonie "Azja Express". Okazuje się, że ich uczestnictwo w programie już dawno przewidział jasnowidz! Co powiedział na ten temat?

Andziaks wzięła ślub roku 2022!

Andziaks i Luka w 2022 roku wzięli ślub, którym żyła cała Polska. Youtuberzy wydali na swoje wesele zawrotne kwoty i przez długie tygodnie cieszyli się ogromną popularnością wśród obserwatorów. W imprezie weselnej celebrytów wzięły udział takie sławy jak Ola Nowak, Sylwia Przybysz oraz Lil Masti, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka

Reklama

Po ślubie Andziaks i Luki przyszedł czas na relaks - tak było przynajmniej przez chwilę. Andziaks nieco zwolniła tempo nagrywania filmów, co nie umknęło uwadze czujnych obserwatorów spragnionych contentu od ulubionej gwiazdy. 

Nie ma jednak co się dziwić. Dziewczyna skupiła się na rodzinie, egzotycznych podróżach i... udziałowi w programie "Azja Express"! Już zaraz premierę będzie mieć nowa edycja, której nie mogą doczekać się fani ulubionych youtuberów.

Przed udziałem w programie Angelika Trochonowicz odwiedziła jasnowidza. Nie jest tajemnicą, że dziewczyna chętnie korzysta z takich usług. Mimo zaufania do wróżb tym razem nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Szczegółami podzieliła się z Plotkiem.

Jasnowidz przewidział udział Andziaks w programie

"Ja widzę pełno kamer, będziesz w telewizji" - tych słów jasnowidza influencerka nie mogła zapomnieć, a co ważniejsze - nie potrafiła w nie uwierzyć! Uznała, że nie czuje się dobrze z tą wizją. Sądziła, że jej miejscem w świecie jest YouTube i nie interesuje się formatem telewizyjnym.

Ku zdziwieniu dziewczyny jasnowidz miał rację. Trzy miesiące po wizycie Andziaks dowiedziała się, że razem z mężem wyrusza do Azji. 

"To była świetna decyzja i przygoda naszego życia, ale już po pierwszym odcinku... chcieliśmy uciekać. Był terror" - wspomniała Andziaks.

Luka radzi - skuteczne sposoby, jak łapać stopa w podróży

Na Instagramie Luka podzielił się wskazówkami, jak łapać stopa podczas zagranicznej podróży.

Według niego najlepszy sposób to postawienie żony (koniecznie blondynki) na drodze! Andziaks wzbudzała ciekawość kierowców, przez co razem z mężem mogła liczyć na podwózkę. 

Jeśli nie ma się pod ręką długowłosej blondynki, Luka polecił machanie ręką w stronę, w którą się jedzie, a nie w górę. W ten sposób kierowca wie, gdzie zmierzają autostopowicze i może od razu zdecydować, czy ich zabierze. Sprytne, prawda?

Wygląda na to, że udział w programie był ciekawym przeżyciem, skoro para wróciła mając do przekazania tak wiele ciekawych wskazówek. Czy będziecie śledzić losy ulubionych influencerów? Emisja pierwszego odcinka już 4 marca.

Czytaj też:

Andziaks szybko zmieniła suknię z trenem na "skromniejszą". Tak prezentowała się na weselu w towarzystwie księdza

Ojczym Andziaks na jej ślubie z młodszą o kilkadziesiąt lat ukochaną. Macoszka skradła show?

Oto idealna data na twój ślub. Będziecie szczęśliwi przez długie lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | luka | jasnowidz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy