Reklama
Reklama

Andziaks i Luka: ich ślub przyćmił nawet wesele Pisarek? Internet „żyje tym ślubem totalnie”!

Ślub Andziaks i Luki podgrzał fanów pary, którzy nie spodziewali się, że tych dwoje zaserwuje im bajkowe show. Najwytrwalsi wielbiciele z zapartym tchem śledzili relacje głównych bohaterów i ich weselnych gości, którzy wrzucali do sieci zdjęcia z uroczystości. Niektórzy otwarcie zastanawiają, że czy youtuberce udało się pokonać Karolinę Pisarek. Przypomnijmy, że żona Rogera Salli miała jedno z najbardziej wykwintnych wesel, o których media chętnie się rozpisywały. Andziaks zaskoczyła wszystkich i na tym zyskała? Znamy kulisy przyjęcia!

Ślub Andziaks i Luki: jedna suknia to za mało! Youtuberka miała trzy kreacje

Wiele osób było ciekawe, w jakiej sukni ślubnej Andziaks powie ukochanemu najważniejsze słowa. Rzeczywistość przechodzi najśmielsze wyobrażenia. Kreacja projektu Roberta Czerwika, w której pojawiła się panna młoda zapiera dech w piersiach.

Okazuje się, że projektant maczał palce również w drugiej kreacji wieczoru. Krótkiej, drapowanej białej sukni, która podkreśliła smukłe, długie nogi Ani. Nie da się ukryć, że stylizacja młodej była wyjątkowo niespotykana.

Gdyby tych rewelacji było mało, podczas przyjęcia Andziaks przebrała się jeszcze raz, a w ostatniej z sukien ślubnych pozowała w... wannie! Tym razem youtuberka olśniła wszystkich w delikatnej, długiej sukni, przyozdobionej brokatem.

Reklama

Ślub Andziaks i Luki: druhny całe w bieli!

Andziaks postawiła na przyjaciółki, które zna całe lata. Przy składaniu przysięgi towarzyszyły jej Ola Nowak, Żaneta Ochmańska-Król i Sylwia Gaczorek. Niektórych zaskoczy fakt, że wszystkie panie ubrały się w białe, połyskujące sukienki. Zdaje się, że to właśnie Andziaks zdecydowała o ich ubiorze. Eleganckie kreacje uzupełniono identycznymi bukietami śnieżnobiałych kwiatów.

Jak widać, jedynie Żaneta Ochmańska-Król zrezygnowała z ponętnej mini, by wystąpić w sukience odkrywającej jedynie kostki. Kobieta wybrała klasyczną, rozkloszowaną spódnicę, w której prezentowała się zjawiskowo.

Ślub Andziaks i Luki: nie zabrakło łez!

Jak głosi przesąd, na ślubie zawsze ktoś musi płakać. Tak samo było z Andziaks i Luką. Tych dwoje uroniło łzy szczęścia tuż po pokazie fajerwerków, który stanowił preludium do jednej z najbardziej uroczystych chwil na przyjęciu weselnym - zapowiadał tort. Okazuje się, że kręcenie ujęć z gośćmi również wzbudziło emocje. 

Ślub uwielbianej pary wzbudził w sieci wiele emocji. Twitter pełen jest postów, w których każdy aspekt wesela jest szczegółowo omawiany. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy wesele Andziaks i Luki było lepsze od gorącej imprezy Karoliny Pisarek i Rogera Salli, którzy powiedzieli sobie "tak" w czerwcu b.r. Jak Wam się podoba oprawa wesela Andziaks i Luki? Jest czego zazdrościć?

Zobacz też:

Andziaks szybko zmieniła suknię z trenem na "skromniejszą". Tak prezentowała się na weselu w towarzystwie księdza

Ojczym Andziaks na jej ślubie z młodszą o kilkadziesiąt lat ukochaną. Macoszka skradła show?

Katarzyna Zielińska zaszalała z fryzurą. Postawiła na letni look

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Karolina Pisarek | Roger Salla
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy