Reklama
Reklama

Andrzej "Piasek" Piaseczny w show Kuby Wojewódzkiego. Padło seksistowskie (?) pytanie

Jeśli jeszcze kilka miesięcy temu ktoś powiedziałby, że Andrzej Piaseczny zasiądzie na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego i że panowie będą dyskutować o orientacji seksualnej wokalisty oraz o tym, czy jeden podoba się drugiemu, raczej mało kto by uwierzył. A jednak sensacja stała się faktem!

W ostatnim odcinku na kanapie show Wojewódzkiego gościł Andrzej Piaseczny. Panowie rozprawiali m.in. o pracy w telewizji i społeczności LGBT. "Piasek" przyznawał, że "trudno jest żyć, nie będąc ze sobą w zgodzie". Można domniemywać, że takie spostrzeżenie było jednym z powodów, dla których niedawno publicznie oznajmił, że jest orientacji homoseksualnej (sprawdź!).

Kuba postanowił niejako nawiązać do tego tematu i zapytał swojego gościa... czy mu się podoba. Co na to wokalista? Chyba niezbyt spodobało mu się pytanie showmana.

Reklama

Kuba nie dawał za wygraną.

Nie otrzymał jasnej deklaracji "Piaska". Natomiast artysta zastanawiał się, czy osób heteroseksualnych też tak otwarcie pyta się, kto im się podoba. I przekonywał, że pytanie Wojewódzkiego nie dotknęło go.

"Piasek" u Wojewódzkiego

Na antenie nie zabrakło tematów związanych z życiem artystycznym wokalisty. Piaseczny opowiadał o swojej współpracy z Kubą Badachem (sprawdź!), którą zresztą wspomina bardzo dobrze. Zdradził również, że chciałby nagrać nową płytę z kawałkami... "do łóżka".

Został zapytany także o swój udział w show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". I wtedy... pozdrowił swoją szefową, dyrektor programową Polsatu.

Na koniec wokalista zaśpiewał hit sprzed lat, "Imię deszczu" (sprawdź!).

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

DOROTA GARDIAS WALCZY O ZDROWIE! JEJ SŁOWA PORUSZAJĄ

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE OCHRZCZĄ CÓRKI W ANGLII! STANOWCZY SPRZECIW

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy