Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny szczerze o partnerze i ślubie

Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie odniósł się na temat drugiej połówki i ślubu. Jak wiadomo, artysta od wielu lat jest w stałym związku. Czy zatem zdecyduje się na ślub?

Od kiedy Andrzej Piaseczny otwarcie powiedział o swojej orientacji seksualnej, automatycznie stał się tematem numer jeden w polskich mediach. Choć większość osób się tego spodziewała, coming out gwiazdy TVP to wielkie wydarzenie. Nic więc dziwnego, że artysta coraz częściej udziela wywiadów, w których mówi o związku i planach na przyszłość. Ostatnio odniósł się do partnera i ślubu.

Andrzej Piaseczny szczerze o partnerze i ślubie

Andrzej Piaseczny mimo rosnącego zainteresowania wokół jego osoby, pragnie zachować swoje prywatne sprawy w tajemnicy. Nie należy do grona gwiazd, które otwarcie dzielą się intymnością. W wywiadzie udzielonym dla magazynu VIVA! po raz pierwszy odniósł się do swojego partnera. Nie chce jednak, aby stał się on osobą publiczną.

Reklama

W dalszej części opowiedział także o ślubie. Uważa, że możliwość zawarcia małżeństw jednopłciowych w Polsce to tylko kwestia czasu. Nieśmiało także wyjawił, że chciałby stanąć na ślubnym kobiercu.

Podkreślił także, że jego szczere wyznanie to pewnego rodzaju protest zważywszy na obecną sytuację w kraju. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Piaskowi wszystkiego co najlepsze. 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne