Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny: Oliwia Bieniuk przypomina mi Anię!

Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska razem grali w "Złotopolskich". Po wielu latach Piasek przyznał, w czym Oliwia przypomina mu zmarłą aktorkę! Co wyznał?

Anna Przybylska i Andrzej Piaseczny przez wiele lat grali w tym samym serialu. Ich przygoda w "Złotopolskich" rozpoczęła się w 1997 roku. Bohaterowie przez nich grani nawet przez pewien czas byli serialową parą. Widzowie pokochali charyzmatyczną policjantkę Marylkę i szukającego swojego miejsca na Ziemi Kacpra. Po wielu latach Piasek wyznał, w czym córka Przybylskiej przypomina mu zmarłą aktorkę!

Andrzej Piaseczny o podobieństwie Oliwi Bieniuk do Anny Przybylskiej!

Drogi Andrzeja Piasecznego i Oliwi Bieniuk przecięły się w "Tańcu z Gwiazdami" (sprawdź). Uczestnictwo Piaska w fotelu jurora i Bieniuk na parkiecie wzbudza wiele emocji. Po tanecznym występie nastolatki muzyk nie krył wzruszenia i wspominał stare historie związane z Przybylską (przeczytaj). Przyznał również, w czym Oliwia przypomina mu zmarłą Annę. 

Wokalista wyznał, że dziewczyna przypomina mu Przybylską w spontanicznych ruchach, minach, gestach. Dodał również, że kibicuje Oliwii i życzy jej, aby jak najdłużej brała udział w programie!

Czy Andrzej Piaseczny czuje się "wujkiem" dla Oliwii?

Reklama

Wy też zauważacie podobieństwo dziewczyny do jej zmarłej mamy?

Taniec z Gwiazdami w każdy poniedziałek o 20.05 w Polsacie!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy